Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért van annyi csájnafón imádó?

Miért van annyi csájnafón imádó?

Figyelt kérdés
Azokra gondolok akik az alcatel ,zte , huawei mobilokat ajánlják a többieknek ?

2012. júl. 29. 16:11
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
26%

Van itt pár érdekes ember :D

nekem egy felsőkategóriás htc telefonom van, nem is az első htc-m már. Volt pár telefonom de rájöttem hogy htc az én márkám. nekik is vannak hibáik mint minden gyártónak. de mínőségi anyagokból dolgoznak, igényes felhasználói felülettel és supportban sem rosszak hiába mondják sokan. (utána lehet nézni mikor adták ki az ics frissítések)Kínai telefonokkal semmi bajom ha igényes márpedig huawei nem gyárt olyan rossz telefonokat. Iphonet ne dicsőítsétek az egekig mert van elég hibája hátránya. Nokiát se, mert már rég nem az a gyártó ami régen. Kérdezőnek meg annyit mondanék hogy pl egy Huawei y200 jóval erősebb minden téren mint egy fröccsöntött Gio már boccs.

2012. júl. 29. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
0%
18:11 Attól, h te csak a Nokiát ismered, még nem mindenki olyan tudatlan, mint te
2012. júl. 29. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
32%

te veszélyesen hülye vagy :D szerintem ezt a kijelentésed te sem gondoltad komolyan. vedd ki a biliböl a kezed 12 évesen én sem ismertem még a htc-t el van nézve neked is.

Ja valaki írta hogy van fantáziája az iphone tervezőjének hát ehhez annyit fűznék hogy akkor már el is fogyott a 2g iphonnál

2012. júl. 29. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
0%

"Attól, h te csak a Nokiát ismered, még nem mindenki olyan tudatlan, mint te"


Csak a samsungot ismeri, de szvsz azt se...

2012. júl. 29. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
2012. júl. 29. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
17%
Jó tudjátok mit?Menjetek játszatok a kínai vackotokkal de engem már nem érdekel.Mellesleg nekem van annyi eszem hogy ha problémám van nem itt fogok érdeklődni ahol csak ilyen huavéj és hátécé márkahuszárok vannak.-.-
2012. júl. 29. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
89%
aki tud valamit az nem itt tájékozódik inkább prohardver, mobilaréna forum. de te ne gyere oda van elég troll de mindegy ott rövid időn belül kiraknak ilyeneket :)
2012. júl. 29. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
57%
Kínai mobilok is nagyon jók, pl. a ZTE. Attól hogy nem 120ezres felsőkategos telókat gyártanak, még igen is minőségiek az alsó-középkategóriában.
2012. aug. 1. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
70%

Egyszerű. Ezekről a telefonokról még nem tudsz mert nem törtek be a piacra. Kezdetben olcsó és erős telefonokkal szépen elhintik a márkát a tudatba.

Ezután szépen lassan jönnek fel termékeikkel még el nem érik azt a szintű ismertséget hogy a tökéletesen ugyanolyan telefonjaikat jóval drágábban is megveszik már csak a név miatt is.


Igen még sokan szeretnek kiadni nagyobb összeget is a Nokia vagy a Samsung márkáért de csak mert ezek a márkák ezt a lépcsőt megmászták már egyszer. A nokia csillaga lehet szépen leáldozik. A név még ütős de már nem annyira mint egykoron. Eljön az az idő mikor a Huawei telefonokat egy lapon emlegetik a többi csúcsmárkával és ők adnak ki túlárazott készülékeket. Addig is nekik produkálni kell valamit.


Jól csinálják? Jól...


Egy márkáért nem kell rajongani. Nézd meg mit nyújt neked és úgy vásárolj.

Nokia meg... hát igen nem semmi pozícióból küzdötte le magát az évek alatt. Bravó! Bravó! Bravó! Ennyit a márkákról.

2012. aug. 1. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
7%

"Mellesleg nekem van annyi eszem hogy ha problémám van nem itt fogok érdeklődni ahol csak ilyen huavéj és hátécé márkahuszárok vannak.-.-"


Te nem érdeklődni jársz ide, hanem keményen nyalni a samsungnak...

2012. aug. 2. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!