Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Októberben kapok egy Sony...

Októberben kapok egy Sony Ericsson Xperia Neo V-t. Szerintetek megéri?

Figyelt kérdés

Mindenre kíváncsi vagyok: tapasztalatok, előnyei, hátrányai, meddig kell tölteni, és még az is érdekelne, hogy hány gb-os a memóriakártya amit adnak hozzá.

(Aki azt akarja írni, hogy ennél kicsit drágábban jobbat is kapsz, az hagyjon békén.)



2012. júl. 30. 08:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Igaz, hogy nem kétmagos csodagép, de szerintem az 1GHz-s procija is elég a legtöbb feladat elvégzéséhez. Ha nem akarsz csúcs játékokkal játszani, akkor szerintem elég lesz neked. A dobozban egy 2GB-os micro sd van, de ez függ attól is, hogy hol veszed, mert vannak olyan boltok, ahol ezt kiveszik, és külön árulják. A Mobile Bravia Engine tényleg dob a kép minőségen. Az akksi egy napig biztos hogy bírja, talán kettő nap is megy neki, de szerintem könnyebb minden este töltőre rakni, és akkor biztos hogy másnap nem merül le. Összességében szerintem ha nem kellenek csúcs játékok, akkor bőven elég ez a telefon is.
2012. júl. 30. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Csúcs játékok alatt mit értesz?

GTA 3 meg mondjuk az a spidermanes?

2012. júl. 30. 11:54
 3/13 anonim ***** válasza:

Hát a GTA III elindul rajta, de kicsit néha szaggat:

http://www.youtube.com/watch?v=5anH-1Ki-nw&feature=related

A spiderman játékot nem ismerem. De az a lényeg, hogy nem két magos gép teljesítményét kell elvárni tőle, és akkor minden rendben lesz. Pl. akadások bizonyos játékoknál előfordulhatnak, ami mondjuk egy kétmagos telefon esetében nem akad. De lehet, hogy ez is csak nekem tűnik fel, mert használtam már kétmagos androidos telefont, és azon olyan gyors a rendszer, lehet hogy ezért veszem csak észre ha valami nem olyan folyamatos.

De nézegess itt videókat, itt vannak olyan játékok amik mennek rajta, és meg tudod nézni, hogy mennyire akad.:

http://www.youtube.com/results?search_query=Xperia+Neo+V+gam..

2012. júl. 30. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Kösz!

De ilyen fruit ninja, angry birds death worm, grabatron, és hasonlók azok imán futnak rajta ugye?

2012. júl. 30. 14:09
 5/13 A kérdező kommentje:
És szerinted kb hány játékot rakhatok rá úgy, hogy ne akadjon be?
2012. júl. 30. 14:14
 6/13 anonim ***** válasza:
A fruit ninja, és az angry birds biztos, hogy megy rajta, emrt az még egy Xperia X8-on is megy. A másik kettőt nem tudom, de azok sem tűnnek valami nagy követelményű 3D-s hátéknak. A játékok mennyiségéről nem tudok nyilatkozni, de szerintem ott inkább a tárhely miatt kell aggódnod, nem az akadás miatt. Én folyamatosan cserélem rajta a játékokat, amit megunok azt letörlöm, és rakok rá újat. Így kb.5 játék ami rajta van. Amit eddig nem töröltem le az az Angry Birds. De régebben Defendereztem rajta, megy rajta a Death Space is..
2012. júl. 30. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Szóval, ha veszek hozzá egy 8gb-os kártyát, akkor mivel nagy a tárhely, nem is fog akadozni?
2012. júl. 30. 16:50
 8/13 anonim ***** válasza:
Én azt úgy gondoltam, hogy jobban kell aggódnod amiatt, hogy esetleg nem lesz elég hely a feltelepítendő játékoknak, mint azzal, hogy mennyire akadozik a telefon. Nem fog.
2012. júl. 30. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Viszont ha megveszed, akkor nem ajánlom hogy frissítsd ICS-re, mert rengeteg helyen lehet olvasni, hogy teli van buggal. De nem csak erre, hanem az összes Sony (Ericsson)-ra kiadott ICS bugos.
2012. júl. 30. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Köszi mindkettőtöknek!

Még annyi hogy az androidot hagyjam úgy ahogy van, és egyáltalán ne frissítsem, vagy csak az ICS-sel van baj?

2012. júl. 31. 07:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!