Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek ez most eredeti...

Szerintetek ez most eredeti vagy egy kínai klón?

Figyelt kérdés
Van egy iPod Touchom és amikor rádugom a gépre eléggé gyanús hogy a saját gépbe is meg jelenik mivel olvastam hogy ha ott megjelenik akkor hamisítvány. Szóval így jelenik meg: [link] Akkor ez most nem eredeti iPod Touch?

2012. aug. 3. 13:18
 1/7 anonim válasza:
0%
hat sajnos nem eredeti
2012. aug. 3. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem is megjelenik, sőt az iPhone-om is, és mindkettő eredeti. Akkor nem eredeti, ha iTunes nem ismeri fel.
2012. aug. 3. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ja, nekem is megjelenik az iphoneom, de nem ott semmit csinálni, csak lehúzni a képeket róla. Ha itunes felismeri akkor biztos eredeti.
2012. aug. 3. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Felismeri az iTunes.
2012. aug. 3. 15:18
 5/7 anonim ***** válasza:
első rettentően okos...nekem is kiírja, ha iPhone-om csatlakoztatom.
2012. aug. 3. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Eredeti. Ezzel az opcióval csak a képeket tudod áthúzni róla a gépre, semmi mást nem enged, még képet rámásolni sem. Minden más műveletet csak az ITunes-on keresztül lehet elvégezni (ezt is lehet ott).
2012. aug. 5. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Erdeti ezt mindenkinek kiírja, itt csak a képek vannak.

Ha az iTunes nem ismeri fel, az a gáz...

2012. aug. 23. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!