Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Hogyan tudhatnám meg hogy a...

Hogyan tudhatnám meg hogy a Nike Mercurial Vapor Superfly III eredeti-e vagy csak egy kínai szar?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 8. 10:59
 1/5 A kérdező kommentje:
Most akarok egyet venni.
2012. ápr. 8. 11:02
 2/5 anonim válasza:
Én is most írtam ki egy hasonló kérdést, mert nekem is kétségeim vannak a termékek eredetiségével kapcsolatban.
2012. ápr. 8. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Vateráról úgy sem fogsz kapni eredetit :))
2012. ápr. 8. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Onnan, hogy hivatalos kepviselettol veszed, neten sose rendelj cipot, mert mind hamis, ami nem, az semmivel sem olcsobb, mintha markakepviseletnel venned. A cipo bizniszben nincsenek "csodak", csak hamisitvanyok.


A ciporol nem tudod megmondani hamis-e, ha csak az van a kezedben, a mai hamisitvanyok (a jobb minoseguek) szinte tokeletesek kivulrol, minden jelzes, logo, belso cimke stimmelni fog, csak sokkal hamarabb megy majd tonkre. Gyagyibb masolatot ki lehet szurni hamar a varrasok menten pl. vagy felemeled a talp betetet es megnezed mennyire szepen vannak benne elvarrga a szalak, de ez nehez ugy.


Itt egy tanulsagos video, mennyire jok a hamisitvanyok ma mar:


http://www.youtube.com/watch?v=QE88PpBQyMg

2012. ápr. 8. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
mondjuk ha egy sportboltban veszek akkor tuti eredeti
2012. júl. 15. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!