Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ma felhívott egy furcsa szám,...

Ma felhívott egy furcsa szám, az most lényegtelen miért, de szerintetek mennyire lehet kamu az ember a szám alapján? +36 123456000

Figyelt kérdés
2012. aug. 6. 19:26
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy egy számot elirtál?

A +36 1 3456000 → [link]

2012. aug. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

19:48 vagyok - storno

bocsi

2012. aug. 6. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Én kérek elnézést,amiért viccesnek tituláltalak!Én még ilyennel nem találkoztam,de inkább ne vedd fel!!!
2012. aug. 6. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

Köszi a kommenteket, asszem megy blacklistre a szám : )

viszont ezen a Reptoid Felderítő és Információs Szolgálat központi számán jót röhögtem : D még valami okosság? : D

2012. aug. 6. 19:52
 15/18 anonim ***** válasza:

Iphone-nál nincs egy kis telefon befelé mutató nyíllal a bejövő hívások mellett? ( sosem volt iPhone-om ).


A másik lehetsőég: a hívás valamilyen VOIPos cuccról hívott aminek bénán állították be a hívószámát ( igazság szerint ki sem kellett volna jelezni ).


Szóval lehet, hogy nem kamu a hívás és a hívó nem tehet róla, hogy ilyen béna a cucc amiről hívott.

2012. aug. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
nincsen, a kimenő hívásokat jelzi úgy hogy van egy ilyen kifele mutató kis telefon ikon ahogy látod a többi hívásnál is amik lejjebb vannak, am én is erre gondoltam hogy valami skype szerű programmal szerencsétlenkedhetett az illető
2012. aug. 6. 19:56
 17/18 bp1985 ***** válasza:
11%
Bal felső sarok senkienk nem gyanús? :) Nézzétek meg, mi van odaírva a szolgáltató neve helyett...
2012. aug. 6. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

jajj istenem tudtam hogy előbb utóbb valaki ebbe köt bele.. jailbreak-ről hallottál már? a többi nem gyanús hogy a dátum és a szabad memória is az állapotsoron van? + az akku csak százalékosan van kijelezve és nincs ott az ikon?

ha valamihez nem értesz akkor inkább ne okoskodj bele, igy is már túl van tárgyalva a történet, de azért köszönöm : )

2012. aug. 6. 21:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!