Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy s 3 vagy Iphon...

Samsung galaxy s 3 vagy Iphon 4 s? (azok írjanak cak akik használják valamelyik telefont! )

Figyelt kérdés
2012. aug. 7. 12:09
 1/4 anonim ***** válasza:
2012. aug. 7. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Adri baba válasza:

Bocsánat,én nem használom jelenleg egyiket sem most rendeltem meg magamnak a Galaxy S3at !


Azoknak érdemes az iPhone akik birják a korlátokat.


Sokan fikázzák az S3at mert android nekem jelenleg is android telefonom van semmi gondom nincsen vele.

Viszont már 2 olyan ismerősöm is volt aki visszaküldte az iphonet cserebe galaxy s3 ért..

Ha nem akarsz sokat költeni márpedig ezek mellett lehetetlen akkor ajánlom a s2-őt mert azis egy jó telefon és kifizethető is :)


Persze nem rábeszélés tárgya,alapjában véve utálom amikor kérdést teszek fel és koze nincs a válasznak a kérdéshez:)ez csupán egy tanács,mindenkinek személyreszabott igényei vannak.

Engem az fogott meg hogy van dokumentum szerkesztő és hasonló!!


Sok szerencsét a választáshoz..Én nagyon iphone rajongo voltam (mindig azt mondtak jo az nekem mert azon is megy az angri bird csak tudnám mi a szar az)


Ne másra hallgas a te izlésed te fogsz vele együtt élni:)

2012. aug. 7. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
én használtam mind 2-őt és szerintem S3-om!
2012. aug. 7. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Üdv.

Samsung Galaxy S3, méghozzá azért, mert: Jóval többet tud, nagyobb, szebb kijelző + nem kell annyit költeni rá.

2012. aug. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!