Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Root jogosultság nem elegendő...

Root jogosultság nem elegendő ahhoz, hogy hozzáférjek a telefon memóriámhoz?

Figyelt kérdés
Rootoltam a telót, de még így sem engedi, hogy felmásoljam az apk. fájlt a telefon memóriába. Próbáltam Astroval és Commanderrel, de nem engedi (hozzáférés megtagadva). Főzött rom kell, hogy hozzáférjek? Moto Defy+

2012. aug. 8. 16:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Root jogot meg kell adni, és újra kell csatolni a rendszer partícióját.
2012. aug. 8. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Olyan fájlkezelő kell ami kezeli a root jogokat...


File expert + pro plugin pl.

2012. aug. 8. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Valamelyikőtök ezt elmagyarázná részletesebben? Előre is köszönöm. Amúgy valami superuser app települt a rootolással, az nem tudom mi.
2012. aug. 8. 17:23
 4/5 kisvuk29 ***** válasza:
Az adja meg a root jogot a telefonon az appoknak.
2012. aug. 8. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"Próbáltam Astroval és Commanderrel, de nem engedi (hozzáférés megtagadva). Főzött rom kell, hogy hozzáférjek? Moto Defy+"


Nem. Elég hozzá egy normális fájlkezelő, ami nem az astro, hanem amit fentebb is írtak. Vagy esetleg az es file explorer.

2012. aug. 9. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!