Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen okostelefonod van, és...

Milyen okostelefonod van, és milyen jó és rossz tapasztalataid vannak?

Figyelt kérdés
2012. aug. 8. 18:44
1 2
 1/14 anonim válasza:
Nokia N95 nem teljesen okostelefon sokkal inkább symbian-nak mondanám.Nagyon lassú,ha sok programod van rajta.Inkább a telefonmemóriára érdemes telepíteni az alkalmazásokat.Elég hangos mobil 2 hangszóróval rendelkezik az oldalán valamint egy 5mp-s kamerával van felszerelve ami képes HQVGA minőségű videókat is rögzíteni.Nálam 5 perc volt 140 MB.Érdemes bele egy 2Gb-s memkártya,vagy vedd meg a Nokia N95 8GB-st.Abba alapból a telefonmemória 8Gb de nem lehet külső memóriaegységet csatlakoztatni rá.Wi-Fi,Bluetooth,Infra,ne legyél hát lusta....adatküldés engedélyezett,viszont apparchívum fájloknál az adatküldés nem engedélyezett.
2012. aug. 8. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

HTC Desire.


Pro: SLCD kijelző(tűéles kép), baromi gyors, főzött rommal méginkább, hd videofelvétel, habár a htc nem egy kamerabajnok, fizikai hardvergombok, a mérete pont megfelelő, elegáns darab, arra, amire használom, tökéletes, optikai trackpad, ami enter-ként is funkcionál, stb.Rengeteg előnye van.


Kontra: a készített képek nem az igaziak, nem egy kamera bajnok a htc, a hardvergombok idővel megadják magukat, mint minden gombos telónál, talán itt picivel gyorsabban, a belső memória nem az igazi, de mivel rootolt, és particionáld sd-m van, így az összes appot sd kártyán tárolom minden gond nélkül.Más panaszom nincsen rá.


Még ma is megállja a helyét a közép kategóriában, pedig jócskán nem egy mai darab.Én nagyon szeretem, de lassan itt a váltás ideje.

2012. aug. 8. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
45%

Iphone 4S:

Pro: - Szép külső, gyönyörű felbontás, tökéletes kamera, videófelvétel hibátlan, rengeteg app, füllhallgató jól szól, a telefon annak ellenére, hogy két magos, felveszi a harcot a jelenlegi 4 magos készülékekkel szemben.

Kontra: Borzasztóan sérülékeny, zárt az operációs rendszer, alkatrészek és kiegészítők drágák.

Samsung Galaxy SIII

Pro: - Hasonló tulajdonságokkal rendelkezik, mint az iPhone, bár a gyorsasága még lenyűgözőbb és az akksija is tovább bírja egy picit.

Kontra: Túlságosan nagy kijelző, külsőre szerintem kevésbé szép, mint az iPhone, a letöltések sokszor lefagynak.

Összeségében szerintem nem lehet választani a két telefon között "jobbat", mindkettőnek vannak előnyei és hátrányai. Számomra ez a két legjobb telefon még mindig a piacon.

2012. aug. 8. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Cloofer ***** válasza:

Sony Xperia P, tegnap jött vettem, és nagyon jó kis telefon.

Gyors, hamarosan ICS, nem akad, minden appot visz.

Egyszóval naagyon király.

Kijelző méret meg tökéletes c:

2012. aug. 8. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Cloofer ***** válasza:
tegnap vettem* xD
2012. aug. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
3. válaszoló. Nagyon gazadagok vagyunk hogy van egy iPhone 4S-es meg egy Galaxy S3-ad is.
2012. aug. 8. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Kedves 6. válaszoló. Édesapám munkahelye révén van szerencsém bizonyos márkákhoz 30-40% olcsóbban hozzájutni, így 90-100 ezerért meg tudom venni ezeket a készülékeket.
2012. aug. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Samsung galaxy s3

Pro:szép kijelző,gyors,egyszer sem akadt meg,stb

Kontra:néhány napja elkezdett recsegni a hátlapja a kameránál semmi más

Samsung galaxy s

Pro:jó telefon nem egy mai darab de még használható

Kontra:nagyon lassu lett,nem tudom frissíteni valamiért és ezért még mindig 2.2.1.es android van ami kib@szottul lassú,1éve van meg tokban hortam vigyáztam rá dw már egy karc az egész.

2012. aug. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Lumia 710

Tetszik:

Lenyűgözően gyors, egy Xperia S sebességével egyenlő, baromi jól optimalizált WP7, Szép appok, gyönyörű külső, gumírozott hátlap, fizikai gombok (vissza, főképernyő, bing kereső), LED villanó fényereje, akadás és fagyás mentesság, átlátható kezelőfelület...órákat zenghetnék még róla.


Nem tetszik:

Zune player hardver igényes a számítógépen, és csak azzal lehet szinkronizálni, ma leesett a Nokia feliratról (a hátlapról) a K betű..:D

2012. aug. 8. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

SE Vivaz:

Jó: Tökéletesen kiszolgált két éven keresztül, pontos offline GPS prg-okkal, egyéb hasznos appokkal, szép képeket, jó videót rögzít, kikapcsolva is ébreszt, csak 97 gramm.Strapabíró, bírja a fizikai behatásokat.


Rossz: 2 kijelzőcserén és egy akkucserén vagyunk túl. Szerencsére mind garanciálisan. Akku két napot bír, elavult ma már, kicsi, 3,2 colos a kijelzője.

2012. aug. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!