Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen okostelefonod van, és...

Milyen okostelefonod van, és milyen jó és rossz tapasztalataid vannak?

Figyelt kérdés
2012. aug. 8. 18:44
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Xperia S:

pro.: ics alatt elég szépen fut az aksi is elég jól tűri gb-n eléggé gyeszora volt,kamera kép szép de lehet azért ezzel is pocsékat csinálni,gyors nem akad,szép gyönyörű kijelző nagy betekintési szöggel,gps gyorsan reagál ami külön tetszik mert rendszeresen használom


kontra.: undorítóan szar anyaghasználat a legkisebb külső behatásra is roncsolódik ja és drága a cseréje mivel egybe van építve a kijelzővel,tokot nehéz hozzá találni,dedikált gombok nekem annyira nem tetszenek,unibody kialakítás(nem lehet kivenni az akksit)

2012. aug. 8. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

SE Live With Walkman:

Nagyon jó egy telefon én nagyon szeretem eddig akármit raktam rá minden ment rajta most raktam rá az android 4-et amit szintén nagyon szépen kezel akadás mentesen. Ez a telefon azt az árat amit elkérnek èrte azt nagyon megéri. Ja és mellékesen most is erről írok. :))

2012. aug. 8. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Xperia arc S


pro: Gyönyörű szép és vékony, megfelelő nagyságú kijelző, nagyon jó kamera, és nagyon megbízható.

kontra: Ha több app nyitva van, hajlamos megakadni, főleg a 4.0-ás frissítés óta, és engem zavar hogy elég csúszós a hátulja ami fényes műanyagból van, és sajna 1x-2x esett már ki emiatt a kezemből.

2012. aug. 9. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Xperia U


Mivel még csak 4 napja van meg, nem tudok sok tapasztalot írni.


Jó: Szép kiképző, akadásmentesén lehet rajta játszani, jó képeket csinál, jó rajta zenét hallgatni, szép külső, jó tapintás, egész jó üzemidő.


Rossz: Egyelőre nem nagyon találtam, talán csak a nem bővíthető memória, és ha közelbe vakok, akkor nagyon fehér a kép.

2012. aug. 9. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!