Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek melyik a jobb a...

Szerintetek melyik a jobb a Iphone 4S vagy a Samsung galaxy s3?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem hogy szerintetek melyik a jobb telefon? Mert szeretnék venni egy új telefont és nem tudom igy h melyik lenne a jobb mert sok helyen olvastam kritikákat és előnyöket is pl a samsung-ra sokan mondják h lefagy sokan nem iphone-ra meg h hamar törik meg divattelefon és fele annyit sem tud mint az s3. Ebben kérném a segítségeteket vagy tapasztalataitokat.

2012. aug. 9. 08:40
1 2
 11/11 anonim válasza:

Emberek! Szögezzük le az eléjén hogy a Samsung G. SIII-as egy sz.r!

Tiszta műayag az egész,kopog, úgy néz ki mint egy sárkány centerben vásárolt game boy!

Továbbá a fő problémája hogy android. Minek nekem egy olyan telefon amibe brutál proci kell hogy sok fölösleges alkalmazást tudjon futtatni ami horribilisan lelassítja a telefont?

Oké vannak ötletes megoldások, de ezeknek a varázsa addíg tart még a media marktba végignyomkodom,kipróbálom és kész.

meg minek nekem akkora telefon? köszönöm de megvagyok elégedve otthon a vágódeszkámmal!

jó telefon lenne az samsung galaxy s széria ha több figyelmet és tervezést fordítanának rá, és nem csak új divattelefonnak dobálnák ki egymás után,időt nem hagyva az előző széria rongyosra használására.

Én imádom az iphon 4s-emet. Divat telefon igen,nem érdekel, én nem azért vettem meg hogy villogjak vele, hanem mert minőségi, van benne anyag, megbízható.

És igen,iphone használóként én is egyetértek abban azokkal akik utálják az almát, borzasztó pénzlehúzás, főleg h 100 ezres különbségek vannak pár ezer forintos memória miatt. de ez van. fával se fűtök, attól még mert tudom hogy orbán az audiát tankolja az adómból.

2012. dec. 27. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!