Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen androidos mobiltelefont...

Milyen androidos mobiltelefont vegyek 2012-ben?

Figyelt kérdés

Eddig amíg számításba jöhetnek: Samsung Galaxy Ace 2

Samsung Galaxy S Plus

Samsung Galaxy S II

Sony Ericcson Xperia Arc S


Melyik éri meg leginkább tudásban, megbízhatóságban,( árban)?



2012. aug. 10. 11:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha még hozzáadsz 1 kicsit vehetsz Xperia S-et, mindet felülmúlja. De ha mindenképp ezek közül akarsz választani akkor az Arc S vagy az S II.
2012. aug. 10. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Igen, olvasgatok több helyen is, hogy az Xperia S-t sokan ajánlják, még az SGS3-hoz képest is. Összehasonlításképp így melyik nyerne?


SGS2 vs. Xperia Arc S

SGS2 vs. Xperia S

Xperia S vs. Xperia Arc S


Véglegesen e 3 közül melyiket ajánlanád leginkább? (Lehetőleg ne fagyjon be, ha esetleg leejteném melyik bírná leginkább?)

2012. aug. 10. 12:08
 3/7 anonim válasza:
75%
egyiket se arra tervezik hogy leejtsd. Ha strapabírót akarsz vegyél Nokiát. Ha jó telesítményt szeretnél szerintem galaxy s ii
2012. aug. 10. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Cloofer ***** válasza:
100%

SGS2 VS Xperia Arc S = SGS 2

SGS2 VS Xperia S = Xperia S

Xperia S VS Xperia Arc S = Xperia S

2012. aug. 10. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Clofernek igaza van!
2012. aug. 10. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 borsody_emma válasza:
Én az S plusra esküszöm. és üzenem annak a válaszolónak aki azt írta hogy arra készültek hogy leejtsd hogy vegyen rá egy szilikon tokot aminek a lapja egy pár mm hosszab és akkor ha leesik a képernyőjének sem lesz baja
2012. aug. 11. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

az S II-nek meg Gorilla üvege van..

szval kva sokat kibír a képernyője pl én kipróbáltam az itthoni legélesebb és leghegyesebb késsel hogy megkarcoltam és egy db karc sem lett rajta

kulcs hegyével is ráütöttem párszor csak hogy megbizonyosodjak róla hogy mit bír és nemis gyengén ütögettem...

egy csomószor leesett már ráadásul a képernyőjére (tok meg fólia nincs is rajta) és még mindig semmi baja karcoknak pedig nyoma sincs

a tesóm egyszer rá is lépett XD

ja és nagyon erős teló még az xperia s-t is simán lenyomja

elég csak ránézni.. sokkal jobban is néz ki mint a sony és a tudása is több

kijelzőben a best a super amoled+ megjelenítőjével :D

kössetek belém ha valami nem így van :)

2012. okt. 16. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!