Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Motorola defy + -ról mi a...

Motorola defy + -ról mi a véleményetek? Jó telefon? Mi az, ami nem tetszik benbe?

Figyelt kérdés
alcatel ot 995-öt szerettem volna venni, de sokan mondják, hogy ne tegyem, mert gagyi. a defy+ lenne a másik alternatíva.

2012. aug. 12. 12:07
 1/3 kisvuk29 ***** válasza:
Vedd meg,mert jó.Nem csak strapa mobil,de a HD játékok is jól mennek rajta.Szerintem megéri.Rossz pont csak az,hogy nincsenek hozzá olyan tartozékok mint az active-hoz.
2012. aug. 12. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Inkább az Alcatelt vedd, gondolom akik mondták, hogy gagyi, azok nem értenek hozzá, pusztán csak a márkát nézték, mert hogy Alcatel. Alcatel most már jó márkának mondható, de ezt sokan nem tudják.
2012. aug. 12. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A defy+ egy erős strapamobil. Erről jó független tesztek is tanúskodtak már.

Az Alcatel okostelefonjairól nincs tapasztalatom, bár papíron nagyon jó specifikáció és az ár érték aránya így messze a legjobbak között van, de magáról a márkáról nekem is rossz emlékeim vannak. Ugyanúgy aksis volt mindegyik Alcatel telefonom mint a Siemenseim. Azóta ez utóbbi már nem gyárt több telefont, talán nem is baj.

A használatukkal problémám nem volt.


Ami a defyben nem tetszik az az industrial look. Vagyis hogy strapamobil és ezt meg is mutatják. Díszcsavarok az oldalán és hasonlók. Az ilyen hülyeségeket hagyta le a GO-ról a Sony és sokkal jobban tetszik a készülék.

2012. aug. 12. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!