Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony ericson x10 minipro-m...

Sony ericson x10 minipro-m van ma kezdte el csinálni hogy ha lezárom bilenytű zárba ugye kialszik a kijelző világítás na de most lezárás után gondol egyet és vissza kapcsolja a világítást és amíg fel nem oldom addig világít?

Figyelt kérdés
próbáltam újra indítani utána is ugyan ezt játszotta gombok nincsenek beragadva semmi mást nevettem észre mitöl lehet?
2012. aug. 16. 21:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Nézd meg a futó szolgáltatásokba nem e fut vmi olyan progi ami ezt csinálja, meg gondolkozz azon hogy mit tettél rá utoljára én azt töröld le nem e az csinálja.
2012. aug. 16. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi kivettem az akksit 1órára mostmár úgynézki hogy jó:)
2012. aug. 16. 23:43
 3/4 A kérdező kommentje:
lehet hogy véletlen valami virust töltöttem le mert most nézem hogy a képeimközé bekerült 63 ''idegen'' kép reklámok stb
2012. aug. 16. 23:48
 4/4 anonim ***** válasza:
Olyan nekem is volt csak nekem több 1000db volt és kiderült hogy egy játéké volt amit már tök rég letöröltem és nagy öröm volt kitörölgetni azt a 1000 nem tom mennyi képet.
2012. aug. 17. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!