Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az S3 egy ÓRIÁSI telefon,...

Az S3 egy ÓRIÁSI telefon, gyakorlatilag az összes többi telefon csak kis telefon mellette. Méretéből adódóan ennek a készüléknek iszonyú lomhának kéne lennie, de még sem az! Sőőőt borzalmasan fürge. HOGY LÉTEZIK EZ?

Figyelt kérdés
Haverom Galaxy Ace-e egy jóval kisebb telefon és mégis az a lomhább...

2012. aug. 19. 16:07
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
Vannak még idióták.
2012. aug. 19. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:
legközelebb a súlyára fogok hagyatkozni... leszarom mekkora széltében!
2012. aug. 19. 23:42
 13/28 Tomi_bácsi válasza:

Igen ez így van! Erről már olvastam egy cikket. Eléggé megtévesztő ez a NAGY TELEFON jelző. Kicsit jobban meg kell nézni a telefont. A megoldás a geomtria adatokban van.A telefon nagyon vékony! Így a fizikát "meghazuttolva" is lehet fürge. Édekes mérnőki barvúr.

Az ace egy nagyon jó, olcsóbb megoldás. Sok lehetőség van benne. Én kicsit felhúztam prociját, mondjuk szerintem nagyobb is lett tőle a telefon, de az is lehet, hogy csak a többi telelfon ment össze. Ezt majd még le kell mérnem.

2012. aug. 20. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:
Akkor legközelebb, ha telefont akarok venni, előbb egy tolómérővel lemérem (szélte, hossza, vastagsága) és akkor abból megpróbálok következtetni valahogy a valós teljesítményére. De azért gondolom a súlya is számít...? Szóval a mérleg sem hülyeség. Jól mondom?
2012. aug. 20. 00:30
 15/28 anonim ***** válasza:
Ez most komoly? Egy royce royce is nagyobb mint egy trabant, mégis gyorsabb. A méreteknek semmi közük a gyorsasághoz. Az a lényeg ami belül van. Ha az sz*ar akkor lassú lesz a telefon is, akármilyen kicsi.
2012. aug. 20. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:

Nem hiszem el hogy még mindig itt tartunk :)

Gondolj bele hiába kissebb az ace amikor az SIII 6x erősebb

sőt lehet hogy még keveset is mondtam.

nem beszélve arról hogy az s3 160 az ace pedig 60000Ft

szerintem nem olyan nehéz elképzelni hogy mégis miért gyorsabb az s3

hát azért mert a CPU 4 magos benne több a ram és jobb a grafikus vezérlő hát ezért....

2012. aug. 20. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:
Nekem magyarul beszéljetek. Olyan adatokat akarok, amiket saját kezűleg le tudok mérni. Csak magamban bízok. Fizikával foglalkozom. Tudok mérni tömeget, területet, erőt, elmozdulást meg amit akartok csak ne magokat kelljen számolgatni... Most magoztam ki 10 kiló szilvát anyámnak. Ki vagyok már tőlük!
2012. aug. 20. 14:36
 18/28 anonim válasza:
fake...
2012. aug. 20. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 Tomi_bácsi válasza:
Na az egy jó ötlet! Használj aránypárokat is! Illetve kérd meg az eladód h adjon egy másfél órát, mert annyi idő alatt szét tudod szedni megnézni, hogy van e benne légüres tér. Ezzel szokott csalni a HTC h nagyobbnak tűnjön a telefonja! Illetve mérd meg az akkut, hogy hány V/Px. Ez fontos h később ne jöjjön elő a "kis akku" becenévre hallgató probléma, hogy összemegy a kijelző súlya alatt!
2012. aug. 20. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:
Nem értem... egyetemet végeztem, de akkor sem értem!
2012. aug. 20. 17:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!