Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az S3 egy ÓRIÁSI telefon,...

Az S3 egy ÓRIÁSI telefon, gyakorlatilag az összes többi telefon csak kis telefon mellette. Méretéből adódóan ennek a készüléknek iszonyú lomhának kéne lennie, de még sem az! Sőőőt borzalmasan fürge. HOGY LÉTEZIK EZ?

Figyelt kérdés
Haverom Galaxy Ace-e egy jóval kisebb telefon és mégis az a lomhább...

2012. aug. 19. 16:07
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
Figyelj lehet hogy a fizika törvényei szerint minnép nagyobb valami annál lomhább de ez az elektronikában nem így van ott a méretnek semmi köze a sebességhez mivel nem itt sebesség alatt nem azt értjük hogy egy tárgy egy közegben milyen gyorsan mozog hanem azt hogy milyen gyorsan tölt be weblapokat vagy játékokat. És ennek a sebességét a processzor szabja meg (többek között). Persze lehet hogy ti arra gondoltatok hogy elhajítjátok és hogy ki-é esik le elöbb na ott a fizika lép életbe.
2012. aug. 20. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 Tomi_bácsi válasza:
A gyorsasag alapvetoen adodik a gepezet meretetol, nincs apellata. A mai nagy jatekokhoz NAGY processzorra van szukseg. Nem kis-ellenben nagy emberek nezik ezeket, es reagalnak az effektusokra. A keplet egyszeru de a kijelzo kicsi, ezert kell ra egy nagy kernel verzio h megmutassuk h a tovabbi applikacio ne vesszen semmibe. Mernok professzorok szamoltak az igazukat de nem jottek ra h h veszitheti el egy nagy telefon a furgesegetvegy ilyen gyenge alkalmazasba. Pedig mi mindent megtettunk ahhoz, h kepletes legyen de nem birtuk uberelni a borzasztonagy fogyasztoi igenyt.
2012. aug. 20. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:
Bocsi! Valaki beírta, hogy "fake"... az egy márka vagy valami anyázás. Mert a Telenornál kértem egy Fake telefont ma reggel és tiszta hülyének néztek.
2012. aug. 21. 09:14
 24/28 anonim ***** válasza:
Hát a fake-t azt arra használják hogyha valaki másnak adja ki magát pl facebookon más képét rakja ki a magáé helyet. legalábbis én így tudom.
2012. aug. 21. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 A kérdező kommentje:
Komolyan mondom, hogy elegem van az S3-ból. Az az orbitálisan nagy kijelző úgy világít, hogy napszemüveggel a fejemen rohangálok a lakásban, mert ha fel kell vegyem a telefont kiégeti a retinámat! Normális Ez?
2012. aug. 21. 15:18
 26/28 anonim ***** válasza:
Szerintem lejeb lehet állítani a kijelző fényerejét és akkor nem fog annyira villágítani. De amúgy te ezeket most tök komolyan írod vagy csak itt poénkodsz mert szerintem akik általában egyetemet végeznek azok egy kicsit értelmesebbek.
2012. aug. 22. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

Nem is nagy a telefon. :D

A fényerőt állítani lehet..

2012. aug. 22. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Egyértelmű hogy FAKE. Amúgy ha van rá 1% esély,hogy igaz,akkor meg te teljesen h*lye vagy. Az S3 az egyik "legjobb" telefon, miért lenne gyorsabb nála egy 1,5 éves telefon az alsó- középkategóriában? Egy ekkora b*romnak minek ilyen telefon?(ha igaz a kérés)
2012. aug. 23. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!