Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone vs android op rendszer....

Iphone vs android op rendszer. Melyik a jobb?

Figyelt kérdés

Sok embertől hallottam, aki mindkettő telefonnal rendelkezett, hogy az iphone szar... Android sokkal jobb. Miért? Mindkettőt volt szerencsém használni, és nekem az iphone megbízhatóbbnak tűnt. Nem omlott össze, egyszerűbbnek is tűnik... Persze az android sem rosz, de nem egyszer összeomlott, újraindult a teló, alkalmazások váratlanul leálltak.

Persze ez csak az én véleményem, és kíváncsi lennék egy olyan ember véleményére aki ÉRT IS HOZZÁ nem pedig csak egy iphone vagy egy android fanatikus :D



2012. aug. 19. 17:46
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
nekem volt szerencsém mindkettőhöz. az androidra sokkal több, ingyenes alkalmazás érhető el, viszont a ios megbízhatóbb és gyorsabb, ellenben minden sz*rért fizetni kell
2012. aug. 19. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
67%
Azoknak jobb az android, akik mernek belenyúlni. Én merek, és ennek okán elértem a telefonomon egy iOS szintű stabilitást. És gyorsabb is, nem kicsit. Aki nem tud/nem akar ilyen dolgokkal foglalkozni, annak mindenképp jobb lehet az iOS.
2012. aug. 19. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
Gyári állapotban, hozzá nem értőknek én is azt mondom, hogy az iOS jobb. Viszont ha valaki ért hozzá, és hajlandó is mókolni, akkor egy androidos telefonból sokkal többet ki tud hozni, ugyanolyan stabilitás mellett - harmada áron.
2012. aug. 19. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
A kérdés ugy lenne helyes hogy iOS vs android mert az iphone az nem egy op rendszer az android meg nem egy telefon tehát a kettő nem passzol na mindegy. Egyetértem az előttem szólókkal. De szerintem az iOS re is nagyon sok az ingyenes app nekem csak azok vannak és minden van amire szükségem van ja és pár perc alatt lehet jailbreakelni és máris ott vannak az ingyenes appok.
2012. aug. 19. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
75%

Akárhogyan is bütykölnek egy androidos telót , olyan stabilitást nem érnek el mint az iOS .

És az iOS sokkal gyorsabb akadásmentesebb , mint egy androidos telefon.

Most vegyünk egy bütykölés mentes Sony xperia P -t , 2 magos telefon , hardver szinten mindenben jobb mint egy iPhone 4 és mégis akad a menüje és elgondolkozik kicsit az appok megnyitása előtt(tudom mert próbáltam és elég sokáig volt nálam) , amíg az iPhone 4 nem akad végképp, több mint egy éve van nálam 1x sem fagyott le , és ki be lépeget az alkalmazásokból , nem kell várni , hogy gondolkozzon.(még pl. az Infinity Blade 2 ből sem , ami kb a legszebb grafikájú mobilos játék...


És ha bütykölésnél tartunk , az iPhone ra is van JB , satöbbi ....

2012. aug. 19. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
Na, ezt meséld el a Live with Walkmanemnek. Röhögne rajta, ha élő ember lenne.
2012. aug. 19. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%

iOS szerintem is stabilabb, na meg ha veszek egy terméket, ne keljen már barkácsolnom, hogy működjön!


iOS is teli van ingyenes appokal, játékok meg segédprogramok.


Én azt mondom 2 Androidos teló után megváltás volt az iOS.

2012. aug. 19. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:

Nem értem miért kéne bütykölgetni az androidot

előző telómnál kellett valóban mivel kevés volt a belső memória

pénteken vásároltam egy SE WT19I-t ICS 4.0.3 van rajta és fut akadásmentesen az összes alkalmazással együtt

és a belső memória is elégnek bizonyult az alkalmazásoknak

szerintem jó az Android

2012. aug. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 bp1985 ***** válasza:

iOS szerintem is stabilabb, na meg ha veszek egy terméket, ne keljen már barkácsolnom, hogy működjön!



Pont az ios-t kell barkácsolni, hogy alap dolgokat tudjon. Amíg én felrakok mindent, addig te csak kezded tölteni a dolgokat.

2012. aug. 19. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:

Szintén Live tulajdonos vagyok, ezért tudok választ adni:

Megtetszett a 2012-es Xperiák felülete, de ezt csak root joggel, és recoveryvel telepíthetem. A telefon nekem önmagában rondán szól. Ezen változtatok egy csomaggal. De ehhez jó minőségű hanganyag is kell, mert az MP3-tól sírni tudnék, viszont a 96kHz-s számokhoz önmagában kevés a mobil, ha multitaskot szeretnék. Így húznom kell a SoC órajelét, amihez custom kernel kell, ahhoz fastboot, ahhoz pedig nyitott bootloader. Filmet is erről szeretnék nézni 720P-s felbontásban a TV-n, ám ehhez megint kell a custom kernel, mert alapból nem aktív a Micro USB porton a HDMI. Néhány dologhoz kevés a class 10-es kártya is, ezért szkriptekkel gyorsítom az olvasást.


Ezért kell az Androidot tuningolni. Mint látod, sokkal komolyabb telefont hoztam ki belőle, mint amilyen eredetileg. Mondhatnánk, hogy vegyek inkább komolyabb mobilt, de nincs több pénzem. Ezt is részletre vettem.

2012. aug. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!