Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone vs android op rendszer....

Iphone vs android op rendszer. Melyik a jobb?

Figyelt kérdés

Sok embertől hallottam, aki mindkettő telefonnal rendelkezett, hogy az iphone szar... Android sokkal jobb. Miért? Mindkettőt volt szerencsém használni, és nekem az iphone megbízhatóbbnak tűnt. Nem omlott össze, egyszerűbbnek is tűnik... Persze az android sem rosz, de nem egyszer összeomlott, újraindult a teló, alkalmazások váratlanul leálltak.

Persze ez csak az én véleményem, és kíváncsi lennék egy olyan ember véleményére aki ÉRT IS HOZZÁ nem pedig csak egy iphone vagy egy android fanatikus :D



2012. aug. 19. 17:46
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nézőpont kérdése azért egy Qualcomm Snapdragon MSM8630 as chipkészletet nem neveznék gyengének.

A maga 1.2GHZ-s 2 magos CPU-jával bármilyen rendszer röhögve elmegy rajta.

Még a sz@rul optimalizált Android is.

2014. aug. 11. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
Egyik. a másik meg az hogy az Apple által készített Apple A6+ PowerVR SGX 543MP3 lapka kicsit sem nevezhető gyengének. (Iphone 5)
2014. aug. 11. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

Hogy miért emeltem ki őket? Azért mert a legtöbb lumia ezt vagy ehhez hasonló lapkakészlettel rendelkezik.

Igaz a memóriaigénye kisebb a Lumia készülékeknek de ha úgy vesszük a grafikus kezelőfelület nem épp a leg RAM igényesebb.

Az Iphone 5-nél meg magától értetődik hogy azért az a hardver sem olyan gyenge mint ahogy azt állítjátok.

Lehet hogy valamivel valóban optimalizáltabb az Android de attól még egy jó telón ugyan olyan gyönyörűen fut mint az Iphone-on ami kb egy csúcs androidos készülék árával vetekszik. Szerintem kár ezen vitázni mert az egész csak nézőpont kérdése. aki meg Cortex A9 CPU-val rendelkező ismeretlen gyártótól vesz készüléket szerintem magára vessen. A Lumia és a WP-ről meg annyit hogy az én igényeimet távolról sem elégíti ki.

2014. aug. 11. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Bocsi Optimalizálatlanabb az Android
2014. aug. 11. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 nyarierik123 ***** válasza:
Az Android a azért jó mert azt csinálsz vele amit akarsz, pl: belenyúlhatsz az Android rendszerbe, akármilyen alkalmazást leszedhetsz INGYEN, sokkal szebb és testreszabhatóbb, több mindenre használható, úgy alakítod át ahogy akarod, nem zárt a rendszer, nem csak a gyári töltő jó hozzá és még sorolhatnám...
2016. dec. 22. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 nyarierik123 ***** válasza:
Elég fura visszaolvasni hogy mit írtam ide régen, főleg azért mert már 2 éve IOS-t használok 😀
2019. nov. 14. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!