Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen okostelefont ajánlanáto...

Milyen okostelefont ajánlanátok egy 13 éves lánynak?

Figyelt kérdés

Most egy T-Mobile Vairy Touch II-je van, de már kezd elromlani. Bekapcsoló gombja például már szinte gy érintőgombbá alakult. Elég hozzáérni és már ki/be kapcsol a telefon. Többek között emiatt kéne neki egy új. iPhone-t szeretne, de szerintem ennyi idős gyereknek nem való még az iPhone, ezért maradt az Android.

Tehát valamilyen nem túl drága (max 50 ezer, de inkább alatta) Samsung, HTC, Sony, esetleg LG Androidos telefon kéne. Szerintem ezek a jobb fajták, de ha tudtok más gyártótól jobbat, akkor jöhet az is.

Szóval milyen telefont ajánlanátok?


Köszönöm előre is!



2012. aug. 19. 19:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Sony Ericsson Xperia Mini Pro


Ez bőven elég neki. Esetleg még lehetne az Alcatel OT-995, de szvsz az már nagy lenne neki.

2012. aug. 19. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

SE Xperia Live With Walkman, SE Xperia X8,

Samsung Galaxy Mini,


LG kaksi, HTC meg túl komoly.

2012. aug. 19. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Presy válasza:
Nem tudom milyen anyagi helyzetbe vagytok . De ha már nézelődtők iphone ne vegyetek mert ez divat telefon tényleg jó tényleg erős massziv de csak hogy azé legyen mert barátainak is van vagy mert divat sztem felesleges kilökni 100 ezret. Htc wildfire s / 45 ezer / vagy galaxy ace 55ezer sztem simán megteszi mindkettőt kezeltem árban kb ezek amik ugy könyen kezelhetőek és android és mutatós .Nem utolsó sorban nem gagyik . Sztem komoly telefonnal várj vele még 2 3 évet . Utána lehet kinővi ezt a divat telefon dolgot és más fogja érdekelni :) én így jártam:D
2012. aug. 19. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
X8? Galaxy Ace? Azért a szülőket ne büntessük...
2012. aug. 19. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
47%

először is: mért ne lenne való 13 évesnek iphone?? :D

am, ha olcsó, de jó teló kell, akk a zte a megfelelő márka. a 4. legjobb mobilgyártó cég. samsungot semmiképp ne, ha csak nem akarsz túlárazott sz*rt venni... 50 000 alatt elfogadható tudású samsungot vagy htc-t nem fogsz kapni.

vegyük példaképp 50 000 ezerért szerezhetnél egy olyan samsungot (mondjuk galaxy ace), ami sokkal bénább, mint egy 40 000-es zte (vegyük az enyém: zte skate). sztem kérdezt meg mit szeretne, ami nem iphone. am még mindig nem érem a problémát, ahogy az elején említettem...de akk próbáld meg lebeszélni róla, azzal, hogy androidra sokkal több alkalmazás van, iphonra meg mindenért fizetni kell stb...remélem segítettem :)

2012. aug. 19. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Sony Ericcson Live With Walkman
2012. aug. 19. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Samsung Galaxy Note


Csak vicceltem, de ismerek 13 kislányt aki ilyennel vagánykodik, egy SE X8 bőven elég neki :P

2012. aug. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Nem azt mondom, hogy iPhone-t nem tudná kezelni vagy ilyesmi, de azért mégse legyen már neki. Nekem speciel iPhone 4-em van, én sem használom ki rendesen. Van rajta pár játék, azokkal nagy ritkán elszórakázok, egyébként csak telefonálok, sms-ezek vele. Bőven elég lenne neki egy olcsóbb okostelefon, amin ugyanúgy játszhat, netezhet. Talán néha még telefonálna is vele. :D
2012. aug. 19. 22:07
 9/14 anonim ***** válasza:

xperia mini pro, vagy live with walkman.

Nem szeretem a samsungot de egy skate-t ne tarts sokkal jobban mint egy ace :D

2012. aug. 19. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Az Xperia mini illetve mini pro vagy a live with walkman jó választás lehet.
2012. aug. 20. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!