Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Help, ti melyik okostelefont...

Help, ti melyik okostelefont ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Hamarosan szeretnék venni egy okostelefont, de nem tudok dönteni. A telefonálás és sms mellett netezésre kéne elsősorban. Fontos lenne, hogy az aksija viszonylag sokáig bírja, illetve az se lenne rossz, ha vállalható képeket lehetne készíteni vele. Persze ismerőseim egyből az iphone-t mondták, de arra most nincs keret, maximum 70 rongyot tudnék szánni az egészre... Iszonyatosan sok fajta van, és oké, hogy le vannak írva részletesen az adatok, de némelyikhez tök hülye vagyok. Arra figyelmeztettek, hogy a Samsungokat kerüljem...

Nem tudnátok olyat ajánlani nekem, ami nagyjából megfelel a fenti leírásnak?:)

Előre is köszi.



2012. aug. 22. 18:28
 1/7 anonim ***** válasza:

Az akksi-s dolgot leszámítva: Xperia ray, ha jó képek kellenek, Xperia P szerintem kijön ennyiből, ha erős középkategos hardver kell, alcatel OT-995, ha nagy kijelző.


Egyik mai teló sem akku bajnok, leszámítva a motorola razr maxx-ot, de ahhoz kevés a zs-d.Átlagban mind 1-2 napig bírja.

2012. aug. 22. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Sony-t vegyél, azok jók.Én Xperia U-t vettem, nem bántam meg, de az üzemidő minden telnél 1-2 nap.
2012. aug. 22. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Xperia U
2012. aug. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszi:)
2012. aug. 22. 19:45
 5/7 anonim ***** válasza:
Csodálom, hogy még senki sem ajánlotta, de szerintem Xperia Sola.
2012. aug. 22. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
2-es vok, én is néztem a Solat, de nekem nagy lett volna. Ha nagyobb kijelzőset szeretnél, akkor egyértelműen Sola.
2012. aug. 23. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nokia N8
2012. szept. 1. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!