Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Egyből iphonera váltani nem...

Egyből iphonera váltani nem túl gyors?

Figyelt kérdés
androidos telom sem volt csak most van 1 hónapja s5230 -asom ennél jobb telom nem volt. nem lenne kicsit gyors iphonera váltani?
2012. aug. 22. 22:00
1 2 3 4 5
 31/50 anonim ***** válasza:
0%

Hát a kérdéshez nem sok köze van :D de jól esik a kis fanboykák, hogy be tudnak indulni egy bamba operációs rendszer vagy egy cucc védelmében.


Naszóval.

Egy telefont nem azért veszek hogy dobáljam??? itt nem a dobálásról van szó. Az egyik legsérülékenyebb telefon. Ez van fogadd el.


Az, hogy az SIII oldalán repedeztik a műanyag, hogy jön ahhoz hogy okos dolog e fémmel teletömni és üveggel burkolni egy készüléket????


"Senki nem használ bluetoothot fájlküldésre"..balbalbla

Én valaki vagyok és használom ;). De mi ez a hülyeség már megint, hogy: Nincs! De nem baj mert ez így jó! :D jó érv!


A perek nagy része abból indul ki, hogy az apple olyan dolgokat képes volt levédetni már mint egy ujjmozdulat. A Google most készül befűteni pár viszont perrel a kedves Apllenak, mivel ők az átlagosnál messzebb merészkedtek ezen a téren mint az normális. Annak azért örülök, hogy végre átvették az android értesítő sávját mert a sajátjuk az majdnem vetekedett a symbian popupjaival XD. Remélem nem védetik le gyorsan :D


Sajnos pont az apple legújabb featurjei az, hogy növeli a teljesítményt de látható újítást a 4 óta nem mutatott. A 4 is mondhatni annyi volt, hogy a piacon már jelen lévő képességeket beleültették végre a telefonjaikba. Talán az NFC technológiával lep minket meg az új iphone... ásít.

Nem gond 200at valakinek majd megér ez a fantasztikus, sosem látott feature.


Valóban nem nyomul már az Aplle a tv-ben. Azon ő már túl van. Nézd meg a régi reklámjait. Pontosan. Szinte minden egyes reklámja a többiek köpködése... fantasztikusak.


Nem állok ki a "szar rendszerem" mellett :) mert engem nem érdekel, és nem az én rendszerem. Ahogy írtam nem vitatom az Apple érdemeit, de korántsem az az "ultimate főtelefon" (:D:D:D) vagy mi a szösz aminek elképzeli néhány agyament. A Froyo-s időknek vége. Az Android tetszik vagy nem valóban fejlődik :) és az értékesítési formájának hála mindenkihez eljut.

Bizony. Érdemes megemlíteni, hogy mindent tud amit a másik és megengedheti magának bárki. Ez az egyik ok amiért elterjedt és a fagyizó Froyo (használtál te 2G-t? az is valahonnan innen indított ugyanis) ma már nem jellemző.

A Samsungnak bejött az android vonat. Remélem a Nokiát is így életre kelti a WP8 majd (bár félő hogy a hasznot már nem ők fogják learatni). Az iOS pedig... szeretném ha végere igazi fejlődést mutatna a csúcskategóriában októbertől.


Törődj bele hogy van még élet, és csak mert kiadtál egy pofátlanul nagy összeget egy egyszerű készülékért, el kell fogadni hogy van amikor rossz vásárt csináltunk. Mert ugyanazt megkaphattuk volna olcsóbban (lassan jobbat is)

2012. aug. 26. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/50 anonim ***** válasza:
Nem adtam ki óriási összegeket, használtan megkapod 80.000 forintért. És igen, értékálló, mert 2 év után ugyanúgy működik mint újkorában. Miért? Mert talán nem repedezik az egész burkolat, és össze van rakva rendesen. Egy használt SIII ára már most 130 körül van, és mennyi idős is a telefon? 2-3 hónapos? Egyből 70.000 forint árzuhanás, az iPhone 4 ára 2 év alatt zuhant ugyanennyit. Érdekes. :)
2012. aug. 26. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/50 anonim ***** válasza:
51%
16 gb-os iphone 4-et megkapod 100 körül, hol ott 200 újonnan.. valóba ÉRTÉKÁLLÓ...
2012. aug. 26. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/50 anonim ***** válasza:
a 4s újjonnan 200 , nem a 4
2012. aug. 26. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/50 anonim ***** válasza:

Jó nem adtál ki :).


A lényeg hogy az értékállóságát ez a fajta hozzáállás teszi. Ha megnézed a Blackberry birtokolt sokáig ilyen megkülönböztetett figyelmet. Egy 9500as stormért a mai napig van ahol elkérnek és megadnak 60-70 ezer forintot. Pedig azt a készüléket aztán tényleg keresztbe kasul lehagyja bármelyik dzsunka adroid akár.


Ez nem értékállóság. Ez egyszerűen butaság.

2012. aug. 26. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/50 anonim ***** válasza:
Amúgy nem tudom miért emlegeted ezt a szegény SIIImast ennyit. Tetszik a telefon vásároltál egyet és csalódtál benne? Vagy mi?
2012. aug. 26. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/50 anonim ***** válasza:
Az apple fan - ok , mintahogyan én is az vagyok , a samsungot hozzuk fel mindíg , mivel ők loptak e legtöbbet az Apple től , az iPhone-ról. [link]
2012. aug. 26. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/50 anonim ***** válasza:
sry ez lemaradt *****

* Automatikusan eltávolított tartalom.
2012. aug. 26. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/50 anonim ***** válasza:
Szerintem meg simán azért hasonlítgatják össze mert az s3 a második legdrágább telefon.. legalábbis tudomásom szerint..
2012. aug. 26. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/50 anonim ***** válasza:

Aham. Szóval ahogy nézem mivel van benne számológép. Lehet vele hívásokat fogadni és kezdeményezni, az alap launcherjének a felépítése hasonlít az iOS felépítésére (vagyis vannak kinn ikonok (bár aki ismeri a kettőt az pontosan tudja hogy köszönő viszonyban sincs a kettő))

töltés közben azt írja ki, hogy "Loading"

És még sorolhatnám a vérlázító plágiumsorozatot XD.

A google pont egy ilyen meglepetéscsomaggal dobja meg most az Applet :), kíváncsi vagyok mit fognak szólni.

Nem ritka a mobil világban hogy perelgetik egymást de az apple jószerével minden hülyeségért perel.

Mindenki tudja hogy csak ők futtatják az iOS-ük, és senki nem keverné össze a samutelefonnal. Akkor se ha történetesen az is fekete. Ha láttad őket élőbe akkro nem fogod összekeverni őket! Hidd el.


Mellesleg ez még mindig nem bizonyítja, hogy a jóval olcsóbb android készülékek miért ne lennének jobbak. Vegyünk egy Sony vagy egy HTC sorozatot.

Vagy nézzük meg a WP7el dolgozó Nokiákat, illetve a hamarosan érkező WP8as telefonokat.



Mellesleg szerintem is azért hasonlítgatják ahhoz mert az árban karcolgatja legalább az iPhonet. Ciki azt mondani hogy egy 80 ezres készüléktől megkapod ugyanazt és még többet is mint egy 200astól. Nem vitatom az apple érdemeit de ... áh mind1

2012. aug. 26. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!