Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Egyből iphonera váltani nem...

Egyből iphonera váltani nem túl gyors?

Figyelt kérdés
androidos telom sem volt csak most van 1 hónapja s5230 -asom ennél jobb telom nem volt. nem lenne kicsit gyors iphonera váltani?
2012. aug. 22. 22:00
1 2 3 4 5
 41/50 anonim ***** válasza:

Csak tudnám, miért 200ezres készülék az i4S..


Apple.hu-n nézd már meg mennyi.

2012. aug. 26. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/50 anonim ***** válasza:
0%
Ennyid maradt :) Ha ez vigasztal októberben még olcsóbb lesz mikor bejelentik immár harmadszor ugyanazt a készüléket...
2012. aug. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/50 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat nézegettem neten is az androidrol én úgy gondolom h iphone 4S 200 körül van míg egy sony Ericcson arc ami nekem bejön az 90 körül van. sgs3 nem tetszik mert túl nagy nehezen fér zsebbe bár jól sikerült telo.

amúgy a sony e. arc ról mit gondoltok, mi a véleményetek?

2012. aug. 28. 16:09
 44/50 anonim ***** válasza:
Egy király telefon. Apámnak is az van, teljesen meg van vele elégedve. Én is szoktam használni mert nekem is nagyon bejön. Szuper egy telefon, jó kezelhetőség, szép kivitelezés, k*va jó kamera, szó szerint tökéletes telefon!
2012. aug. 28. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/50 anonim ***** válasza:
De újonnan sima Arc ot már nem lehet kapni, viszont Arc S-t igen. És az jobban megéri mert 1.4 GHz a 800 megahertz helyett!
2012. aug. 28. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/50 anonim ***** válasza:
Annyira birom, hogy itt fikázzák az iPhone 4 800MHz-s prociját, mert a sok kis tizen pár éves srác azt hiszi a prociban az számit mekkora az órajele. Nézzük más szemszögből. Mondjuk egy AMD PhenomII 955 processzor 4 maggal 3,2GHz-es procival rendelkezik, míg van olyan i7-es processzor ami 4 magon 2,8GHz-en működik. Melyik a jobb processzor? Természetesen az i7, nem az AMD. Az iPhone 4-nek bőven elég a 800MHz is, mert jobb a processzora az órajel ellenére is, mellesleg annyira jól van ompimalizálva a rendszer hogy alap menűben(nem appokban) egyáltalán nem akad, míg a sok androidos teló 1,4-es procival úgy képes megakadni mint a bűn.
2012. aug. 28. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/50 anonim ***** válasza:
9%

jaja :D de a srácnak már megértette a lényeget almafa barátunk :) Jóval olcsóbban megkapja ugyanazt az élményt. Nagyobb választék nagyobb szabadság... és képzeld. Nem akad az android! (bár ezt mintha már elmondtuk volna. Ennyi erőből az iphoneon meg soha nincs térő ha megfogod mert leárnyékolod. Látod ez is hülyeség) A froyo óta nem nagyon volt rá példa (leszámítva pár kínai készüléket viszont egy iPhone árából akár egy egész lakótelepet elláthatsz ilyen készülékkel. Azért az sem egy kategória). Hagyjuk már ezt a hülye kardoskodást.


Jó telefon, erős ...stb. Nem vitatja senki. De törékeny és szinkronkliens függő plussz piszokdrága.



Kedves kérdező. Ahogy nézem a kompakt cuccokat helyezed te is előtérbe nem a gigaherceket meg a nyálcsorgatást egy márkára. A Sony Xperia GO-ról mi a véleményed. Csak mert említetted a zsebben hordozást, szerintem lehet hogy neked sem utolsó szempont, hogy mennyit bír ki a telefon. A GO pedig nagyon bírja a strapát (75be kerül kb) teszteken kocsival mentek rajta keresztül, medencébe kacsáztatták, tűzoltók vízágyújával kínálták telibe...stb. Bírja a kicsike. Persze egy normális tag ilyent nem tesz a telójával, de láttam már szentségelni embereket mert kiborult a pohár a telefon mellett vagy eleredt az eső. Illetve (ha már üvegtelefonokról is szó esett) lepottyant véletlenül a drága készülék. Akkor lehet legörbült szájjal simogatni a telefont, de ez már nem segít rajta többnyire (egy bizonyos készüléken különösen nem). Gondold meg ezt is.

Mivel elég aktív életet élek nekem ez a szempont fontos. Nem erőltetni akarom mert hardverileg középkategória a GO de nekem kb mindent megér, hogy nem lesz baja + ez is tud mindent amit a többiek.

2012. aug. 28. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/50 anonim ***** válasza:
Érdekes,nem akad? Volt már nálad 1 hétig iPhone 4? Ha volt, hidd el utána kiszúrnád te is az akadását. Nem annyira szembetűnő, a menüje az androidnak 20 fps körül van, ami elég jónak mondható, de az iPhone 4-nek 30 körül van szerintem, és ugye kb. 25 fps-ig látjuk az akadást. A térerő dolog butaság, Aluminium bumperrel és kézben fogva 5-ös térerőről leesett 4-re. 1 évig volt iPod touchom, 1,5 évig iPhoneom, és érdekes, egyiket sem törtem szilánkosra. Egyszerűen vigyázni kell rá, nem mondom hogy nem ejtettem pofára a szifont, de mire van a bumper? Pont erre, elég rá egy bumper és 1-2 méteres esést bőven kibír, mellesleg még a fogása is jobb lesz tőle.
2012. aug. 29. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/50 anonim ***** válasza:
De az iphone-ban nincs FM rádió, az ilyen rajcsávóknak meg az kell, hogy hallgassák a dajdajt a Győzi FM-en:)
2012. aug. 29. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/50 anonim ***** válasza:

:D ha meg 50 dolcsis Outer boxba csomagolod akkor nyugodtan vagdoshatod a falhoz is. Hajrá


A lényegen nem változtat. De lassan írom, hogy jobban felfogd: Jóval kedvezőbb áron megkapod az androidos készüléket, ami pont ugyanazokat a dolgokat fogja tudni mint az iPhone csak más rendszeren, ami pont úgy akad drámaian ahogyan az iPhone eldobja a térerőt ha megfogod.

Értsd: Nem látsz valóban észrevehető/érzékelhető különbséget. Különösen nem ha egy s5230masról váltasz.


Bármennyire fáj is te kifizettél egy kisebb vagyont, hogy felszállhass ugyanarra a vonatra. Igaz mindketten első osztályon utazunk legalább.

2012. aug. 29. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!