Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Most milyen presztízs (luxus)...

Most milyen presztízs (luxus) telefon van?

Figyelt kérdés
Ezalatt nem a felesleges funkciók özönét nyújtó, de egyébként az átlagember igényeiből kiinduló kizárólag érintőképernyős okostelefonokra gondolok, hanem azokra, amiknek a célcsoportja is egy kifinomultabb ízlésű réteg. Régi példa pl a Nokia 8910 és 8910i, ami a maga idejében a titánium borítással és a nagyon jó minőségű kivitelezéssel nyerte el a luxusrajongók kegyeit. Funkcionalitásban mondhatni közepesek voltak, ellenben kézbe venni őket olyan volt, mint valami mesterművet, precíziós "ékszert". Valamelyest ugye a 8800 lett az utód, de mára az is kifutott már. Nekem az iPhone és az érintőképernyős okostelefon vagy Blackberry nem az a szegmens. Ezeket inkább a kockuló infomániás (tehetősebb) fiatalok veszik, de populárisak, minden "hülyegyerek" vágyálma. Én inkább a komolyabb minőségre és az exkluzivitásra gondolnék. Van ma ilyen? Ami az egykori 8910i-hez fogható.

2012. aug. 24. 17:33
 1/6 anonim ***** válasza:
néha-néha kiadnak egy-két minőségibb anyagból készült telefont a nagyobb gyártók, de manapság már egyre inkább a tudás és a hardveres fejlettség került középpontban. de ettől függetlenül ahogyan több éve, most is vannak prémium telefonok alap tudással. aki esetleg okosabb telefont akar, az csináltat, egy iPhone-ból is ki lehet hozni azt, hogy mondjuk egy ügyes kezű modder színaranyra cseréli az üveg hátlapot meg hasonlók :)
2012. aug. 24. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A Nokia leányvállalatának luxusmobiljairól a Vertu-ról tudok, mint igazi kifinomult telefon. Nekik most a Constellation Smile a legújabb készüléke.

Mellette ott a Blackberry Knight 9980 amit a Porsche Designal tervezett.

Aztán ott van még a Tag Heuer svájciak egy luxus érintőképernyős, androidos készülékkel kedveskednek a "nagyközönségnek".


Bár a 8910i-ből kiindulva azonban szerintem te nem erre a stílusra gondoltál. Vagy tévedek?

2012. aug. 29. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nokia oro ami amúgy mindenben c7 kivétel az aranyporos festés.
2012. aug. 29. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"kifinomultabb ízlésű réteg"

ezen jót röhögtem .)

2012. aug. 29. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Vegyél egy 8800ast vagy egy 8910i-t. Miért lettek ezek kifutók? Ha nem tetszik a kockulós infomániás csodák és ezeket tekinted a minőség alfájának és omegájának akkor ott vannak még mindig valahol :P.


Amúgy amiket a fenti válaszoló sorol kb azokat tudom én is mint exklúzív kifinomult minőségű telefonok (avagy hogyan adjunk egy egy 3210est 2millióért esetek).


Vegyél egy PDAfont :P. Asus telefont nem nagyon látsz sehol. Exklúzív és marha sokáig bírja.

2012. aug. 29. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kifinomult izlesed lehet ha egy weboldalon kell tanacsot kerned hogy milyen telefont vegyel... De ha amugy sem erdekel a technologia, akkor miert nem jo a Nokia 8910i?
2012. okt. 31. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!