Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért mindenki iphone-t vesz?

Miért mindenki iphone-t vesz?

Figyelt kérdés
Mit tud amit az a többi mobil nem? Mondja már meg nekem valaki!

2012. aug. 26. 16:35
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
ics-re frissítettem se live telómat, adatokat meg minden egyéb beállítást meghagytam, még egyszer sem adott ki hibát, semmi baja nincs, gördülékenyen fut, kivéve a ram igényes játékok után, ott várni kell fél percet mire visszatölti a cuccokat
2012. aug. 26. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

#11

Mázlista. Nekem úgy szenvedett, mint annak a rendje.

2012. aug. 26. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
82%

E´n elmondom neked őszintén , hogy miért váltottam iPhone 4S-re.

HTC Desire-ról váltottam iPhone-ra , azért mert már ölegem volt az Androidból hogy akadt az egész rendszer, meg tiszta bug-os volt , meg az volt botrányos hogy csak a 2.3.3-as Droidot kapta meg a Desire , ami annak idején nem egy olcsó t elefon volt. A másik telefon amin gondolkodtam az a HTC One X volt. Legfőképpen azért d6ntöttem az Alma mellett mert kitűnően van optimalizálva rajta a szoftver, és időben jönnek rá a frissítések több évig (ami az Android-nál nem jellemző, igaz a frissítéseknél a régebbi Almák sem kapnak meg minden újdonságot ,de azért több mint a semmi) , másik hogy nekem ro*adtul megtetszett az i4S kívülről :$ és nem akartam akkora téglát hordani a zsebemben mint pl.:SIII,HOX stb. Vannak hátrányai az iOS-nek (nem is kevés) de sokkal jobban ahsználható mint egy Droid (szerintem) és az Apple-nak sokkal jobb a Support-ja mint más Androidos gyártóknak.

Röviden ezért vettem Almát.


Bocsi a helyesírási hibákért. :)

2012. aug. 26. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 bp1985 ***** válasza:
49%

Legfőképpen azért d6ntöttem az Alma mellett mert kitűnően van optimalizálva rajta a szoftver, és időben jönnek rá a frissítések több évig


Évente 1 frissítés, évente 1 telefon. Az aztán a teljesítmény :)Amúgy a Droidos telefonok nem 8 féle gyártó alkatrészéből vannak összerakva, mint az IPhone. Ha nem lenne a samu, meg az lg, az i4s ki sem jött volna.

2012. aug. 26. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
:DDD te csak azt hiszed :D
2012. aug. 26. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
amugy meg évente nem 1 hanem tobb...látom nagyon informált vagy
2012. aug. 26. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

#13: öcsém, apple, és support? Te hol álmodsz? Samsungnak az egész országban van olyan szolgáltatása középkategóriás telefonoktól fölfelé, hogy felhívod őket hétfőn, kedden küldenek futárt a telefonért, szerdán megjavítják, csütörtökön kapod.


Apple-nél mi van? Beviszed T-be, minimum egy hétig vizsgálják, hogy garanciális-e a hiba eredete, aztán nem javítják, hanem kapsz egy másikat.

2012. aug. 28. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Ezen kívül, az Android a mobil világ Linuxa. Hozzá nem értő ember is talál magának megfelelő változatot, használni is tudja majd, de egy olyan ember, aki ért hozzá, sokkal többet tud kihozni belőle, mint bármely más oprendszerből.
2012. aug. 28. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Nem vesz mindenki IPhone-t, mert sokaknak nem az az igénye hogy luxustelefonja legyen.
2016. nov. 5. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!