Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A vodafone másnak is szokott...

A vodafone másnak is szokott furcsán magas számlát küldeni? Kiderült végül hogy miért?

Figyelt kérdés

A havi díjam 4000Ft ebben elvileg van 100perc lebeszélhetőség és 1000 sms plusz 100Mb adatforgalom, amit ha átlépek elméletileg nincs további díja csak lassítanak.

Jóformán nem is használom a telefonom, telefonálni összesen max 10 percet szoktam, smst küldök kb 3-at havi szinten netezni meg egyáltalán nem szoktam, max ha nagyon muszáj megnézek egy menetrendet, vagy felnézek facera 3 mpre.

Ehhez képest rendszerint 10e körül van a számlám, most 14e.

Ha bemegyek a vodába kitudom deríteni hogy miért is ekkora a számlám?Esetleg ha kérek részletes számlát abból kiderül?Az menyibbe kerül?Más is volt már így?


2012. aug. 29. 08:45
 1/5 anonim ***** válasza:
A sima normál számlán is rajta van, hogy mi mennyibe került abban a hónapban. Tehát hogy ennyi SMS, annyi beszélgetés, netezés, stb. Ha okostelefonod van, az szokott "magától" is netezni, ha be van kapcsolva az adatforgalom. Néhány 5-10 megás alkalmazás frissítésével hamar elfogy a keret, és jön a túlszámlázás, ha nem sebességcsökkentős a net.
2012. aug. 29. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 reptoid ***** válasza:
Én a t-nél tudom, online lekérdezni 316 Ft, ha kéred a számla mellé postán, akkor 1016 Ft.
2012. aug. 29. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 reptoid ***** válasza:
bocs, 381, hogy tudnak ilyen hülye számokat kitalálni?
2012. aug. 29. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
381=300+ÁFA :)
2012. aug. 29. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Csak sms-ben kapom meg az összeget, meg a neten tudom megnézni, de ott sincs részletezve hogy mi mennyi, csak a végösszeg van. :(

Okos telóm van, de le van tiltva mindig az adatforgalom, meg hát szerződés szerint csak sebbeség lasítás van.

2012. aug. 29. 11:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!