Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ezt tényleg meg lehet csinálni...

Ezt tényleg meg lehet csinálni? Veszel egy előfizetéses telefont utána meg kiütteted hogy ne tiltsák le?

Figyelt kérdés

Halottam hogy csinálnak ilyeneket hogy pl veszel előfizetésre telefont és mondjuk nem akarod már fizetni utána az előfizetést, elviszed a telefonoshoz kiütteti hogy ne tiltsák le a telefonod.


ezt tényleg meg lehet csinálni? Nem tudják utána behajtani rajtad a telefon árát?


2012. aug. 29. 12:07
 1/3 anonim ***** válasza:
attól az előfizetésed megmarad, és ha nem fizeted, behajtják... telefonon ha átírják az imei számát, akkor valóban nem tiltják le, de ezt se lehet minden telefonnal megcsinálni. na meg ha ez kiderül, akkor számíthatsz büntetésre.
2012. aug. 29. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Meg lehet csinálni. A gond, hogy a neved felkerül egy feketelistára és nem fogsz tudni így szerződni többé egyik szolgáltatóval sem amíg nem egyenlíted a számlád.
2012. aug. 29. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Én nem akarom ezt megcsinálni csak kiváncsi voltam hogy tényleg ilyet lehet e.



Mert telefonostól halottam hogy rengeteg ember megy hozzá hogy ütessék ki az előfizetéses telefont aztán meg nem fizetik az előfizetést....

2012. aug. 29. 12:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!