Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A t-mobile-s 30mb-os monilnet....

A t-mobile-s 30mb-os monilnet. Ha lemegy a 30mb csak lekorlátozzák vagy ha tovább használom kiszámlázzák? És a 30mb os net kb mennyi ideig jó skype beszélgetésre? és kb hány youtube videót lehet megnézni vele ( kliensel)

Figyelt kérdés

2012. szept. 14. 07:45
 1/6 anonim ***** válasza:
csak lelassul, youtube-on max 1 videót nézhetsz meg vele, és skype-ra, hát nem tudom, én hívást még nem csináltam vele, üzenetváltásra biztos elég 2-3 napig ha folyamatosan írnál.
2012. szept. 14. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én már megnéztem 1vidit es 3napja egész délelött netezek ha lemegy a 30m lenegy lemegy a pénzem?b
2012. szept. 14. 08:29
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem, csak lelassítják. Úgy már nem valószínű, hogy menni fog a youtube, sem a skype beszélgetés.
2012. szept. 14. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Szóval akkor ha lemegy a 30 mb-t, akkor ugyanugy lehet internetezni (pénz nélkül) csak lassabbak lesznek a betöltések?????? és meddig elég 30 mb-t??
2012. dec. 3. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Emberek ***** válasza:
van szabad felhasználhatóságú 30 MB internet adatforgalom.. ha az elfogy, akkor csak b...ttul meglassítják, és lassan tölt be minden.. a skype, ha csak chatelsz rajta akkor viszonylag sokáig, de ha videohívást akarsz, az már gáz, mert nagy adatforgalma lesz, és hamar lefogy.. és nagyjából 4 youtube videót lehet vele megnézni.. személy szerint nekem 5-6 napig elég ez a net :D (opera mini, és Facebook alkalmazásokkal), úgy, hogy csak chatelni, és böngészni szoktam rajta
2012. dec. 3. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az Opera Miniben le lehet tiltani a képek betöltését, úgy bőven elég egy hónapig. Saját nethasználatomat alapul véve ez legalább 50 óra havonta.
2012. dec. 3. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!