Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiuk, miért nem mertek közeled...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk, miért nem mertek közeledni egy lányhoz, aki kicsit magának valónak, barátságtalanabbnak tűnik, de azért nyitott lenne egy beszélgetésre legalább? (Tisztelet a nagyon kevés kivételnek! )

Figyelt kérdés
Én ezt vettem észre már több fiúnál is, én is egy kicsit magamnak valóbb vagyok, mindig a barátnőimtől tudom meg, hogy egy fiú érdeklődne irántam, de sosem jönnek oda hozzám, utólag mindig kiderül (a barátaimnak mondom, hogy kérdezzék meg konkrétan a sráctól, hogy miért nem kezdeményez akkor nálam, ha tetszek neki) szóval kiderül, hogy azért nem jön oda, mert azt szűri le rólam, hogy úgysem foglalkoznék vele, meg túl jó csaj vagyok neki, biztos beképzelt vagyok, meg ilyenek, pedig ez egyáltalán nem igaz! Egy-két ilyen esetnél még elnéztem, de már egyre jobban idegesít, minden pasi így gondolkodik, vagy csak az én környezetemben vannak ilyen suta srácok? Pedig, csak azért, mert nem nyalizok és vihogok állandóan, még nem vagy egy "terminátor", kérlek titeket, mondjátok meg, ti mit gondoltok erről?
2012. aug. 9. 23:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Hát, ha bezárkózol akkor az általában elutasításnak tűnik. Ha nem veszed észre hogy tetszel valakinek és nem adsz rá reakciókat akkor nem fog hozzád odamenni, ez biztos.
2012. aug. 9. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
85%
Néha a lányok is kezdeményezhetnének. Nem azt mondom, hogy mindent, te ők is beszélgetnének le egy találkozót, ha látják ha a fiú félénkebb... LÁTOD, te VISSZAHÚZÓDÓ vagy, de mégsem... Ő meg FÉLÉNK, de mégsem. Csak éppen földhöz vágta párszor pár p.csa és ezért fél a kezdeményezéstől. Attól, hogy elvárod, azt hiszed, jobb vagy náluk... Pedig ti harocoltatok, harcoltok az EGYENJOGÚSÁGÉRT, érvényesítsétek néha itt is.
2012. aug. 9. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
2. válaszadó, de mit csináljak akkor, ha én ilyen vagyok? Engem nem vágott földhöz még egy pasi sem, lehet pontosan ezért. És nem igazán harcolok semmiért, szerintem mindenki egyenlő! ;)
2012. aug. 9. 23:14
 4/13 Heid válasza:

Ismerős a szitu. Pontosan azért nem mennek oda, amit szépen leírtál, mert azt "szűri" le. De ez nem jelenti azt, hogy nincs olyan pasi, aki oda menne. Van, csak ritkább.

Ha ez zavar akkor állj velük szóba, add meg az első löketet, aztán már oda fognak menni. Nem is kell sok, egy szóváltás és már látják, hogy nem vagy te goromba, vagy egyebek.

2012. aug. 9. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

hát kérdező én ugy vagyok vele ha egy nő pl messziről csak ugy spontán a szemembe néz méllyen ..

végégnéz rajtam majd ujra néz s bájosan mosolyog

:)

dobálni is szokták a hajukat :D

vagyis azt az izét csinálják egy uj körül meg frizura igazgatás

zavarba hozzák magukat vagy mi hát én így veszem észre

itt van egy ötlet :) amit irtam

2012. aug. 9. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2012. aug. 9. 23:20
 7/13 anonim ***** válasza:
Én csak azért nem merek szép lányokhoz közelíteni, mert tudom, hogy ronda vagyok és felesleges megalázkodnom a lánynál, úgyis elhajt messzire.
2012. aug. 10. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ha "túl jó csaj" lennél, ahogyan írtad, már rég ismeretlenek szólítanának le téged folyamatosan az utcán! Azért mert egy maroknyi lúzer kis p0cs a környezetedben nem képes lépni, abból még ne szűrd le azt hogy a srácok suták! Nagyon naiv vagy!
2012. aug. 10. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Utolsó, dehogy! Félnek tőlem vagy mi, de gyere és nézz meg, döntsd el te, hogy szép vagyok-e vagy nem...Nem vagyok egyáltalán öntelt, sőt... -.-
2012. aug. 10. 15:54
 10/13 A kérdező kommentje:
...és azt, hogy "Túl jó csaj" vagyok, nem én mondtam, hanem az egyik srác, kicsit figyelmesebben olvasd már el a kérdésemet, köszönöm! :)
2012. aug. 10. 23:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!