Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » T-mobilosok, dominokártyával!...

T-mobilosok, dominokártyával! Kaptatok már smst, vagy infót, hogy 24-31-ig le lehet beszélni 10 percet ingyen? ( as szolgáltatás kimaradás miatt). Csak hálózeton belüli beszélgetésre vonatkozik, vagy más pl. vezetékes számra is?

Figyelt kérdés
2009. dec. 22. 06:56
 1/2 anonim ***** válasza:

Én még nem kaptam, de biztos küldenek majd, legalábbis szerintem. A Domino-t vagy az Ügyfélszolgálatot hallgatva, úgy mondták hogy Hálózaton belül lesz és T-com-os vezetékeseknél.


Magyarul: 30-as és vezetékesekre lehet felhasználni :)

2009. dec. 22. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

T-Mobile havidíjas és Domino kártyás ügyfelei 2009. december 24-én 0 órától 2009. december 31-én 24 óráig használhatják fel a pénteki rendkívüli szolgáltatáskiesés kapcsán előfizetőnként biztosított 10 percnyi, hálózaton belüli beszélgetést.


A 10 hálózaton belüli percet minden előfizető automatikusan kapja, és a saját díjcsomagja szerinti számlázási egységgel beszélheti le. A díjmentes percek belföldön, belföldi T-Mobile-os előfizetők felhívása esetén érvényesek, de emeltdíjas hívószámok elérésére nem érvényesíthetők. A lebeszélhető 10 percet a T-Mobile a 2009. december 7-én már aktív előfizetéssel rendelkező havidíjas vagy Domino kártyás ügyfeleinek teszi elérhetővé.


A rendkívüli szolgáltatáskieséssel kapcsolatban a T-Mobile ezúton ismételten köszöni ügyfelei megértését és türelmét, és elnézésüket kéri az esetleges kellemetlenségekért!

2009. dec. 22. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!