Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a véleményetek a Nokia...

Mi a véleményetek a Nokia Lumia 920-ról?

Figyelt kérdés
Jelenleg új telefon vásárlása elott allok, Androidos cuccom már van, Apple-t meg nem veszek így erre esett a választásom.

2012. szept. 15. 19:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
92%
Ha a közeljövőben szeretnék új okostelefont venni akkor a 920-at venném, ez tuti.
2012. szept. 15. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
0%
Még nem fogod tudni megvenni, mivel még nem jelent meg !
2012. szept. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
29%

Én ma nyomkodtam a Média Markt-ban. Nos az én telefonom b@szottul gyors, hozzáteszem, hogy én Lumia 710-et használok. Tesóm most akar venni egy Xperia S-t (mint mindig, most is jobbakar lenni nálam mindenben). De érdekes, hogy a 710 van olyan gyors, mint az Xperia S. De a L900 még gyorsabb. :O Hát én majdnem dobtam egy hátast. 1 mag révén olyan gyors, mint egy 4 magos androidos szerkezet. Én nem tudom, hogy meddig képesek ezek optimalizálni, de valószinüleg azért gyorsabb, mert ebben egyel újabb a processzor.

Ha nem nagy az igényed, és telefonálásra, smsre, netezésre használnád, akkor teljesen jó. Zenére és játékre se utolsó, de abban a 920 jobb, sokkal, márcsak a windows phone 8 miatt is.

2012. szept. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Nem azert de, hogyan nyomkodtad a Media Marktan ha meg meg sem jelent?
2012. szept. 15. 22:02
 5/15 anonim ***** válasza:
90%
Bocsi, de félre olvastam. 900-at olvastam, de tényleg! Tényleg bocsi. Tisztában vagyok, hogy Nov. 2.-án dobják piacra egyes régiókban. Én meg a 900-ról írtam. És azzal is tisztában vagyok, hogy még fejlesztés alatt van a wp8.
2012. szept. 15. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
No Problem. Ment a zold kez :)
2012. szept. 15. 23:20
 7/15 anonim ***** válasza:
nekem iPhone-om van, előtte volt egy Samsung Omnia7esem, és szeretem azért az ios-t, de mindigis a wp lesz nálam a kedvenc, na szóval ha kijön a wp8, az a 7nél csak jobb lehet, ami alapból nem rossz rendszer. Ha a 920 egy elfogadható áron kerülne piacra(ami már sajnos nem valószínű), én biztos megvenném, de kérdésedre válaszolva nagyon jó választás lenne.
2012. szept. 16. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Nekem bazi nagy a 920-as. Kb két hónapja van barátnőmnek 710-ese, és már főztem, hogy cseréljük el az én droidos "csodámra", de nem ment bele.

Szerintem állat egy telefon, csak qrva nagy a kijelzője. Ez nekem emiatt nem pálya.

2012. szept. 17. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
71%
úristeeeeen, most rá gugliztam és omggggggggggg, ez tök menőőőőőőő:ooo valaki vegyen nekem egyet xx<333
2012. szept. 23. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Szemely szerint maradok a Samsung Ativ S-nel es a Note 2-nel. Egyebken a Lumia 920 egy nagyon jo telefon, viszont arra kivancsi vagyok hogy hogyan lesznek programok a WP8-hoz, amikor meg az SDK sem elerheto, aztan lassak oktober. Kevesebb mint 2 honap alatt erdekes lesz osszehozni, de en szurkolok nekik.
2012. szept. 29. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!