Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Galaxy S3 vagy iPhone 3GS a jobb?

Galaxy S3 vagy iPhone 3GS a jobb?

Figyelt kérdés
Melyik a jobb és miért ? iPhone menőbb ?
2012. szept. 15. 22:03
 1/7 anonim válasza:
Iphone 3Gs lemaradott. Galaxy S3 na az már igen!
2012. szept. 15. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
68%

szerintem az iphone menőbb, de ezt mindenki maga döntse el. Az ilyen fuxos gazdag gyerekecskék mint iPhone-al mászkálnak. De az S3 sokkal fejlettebb. Ja és az S 3 at, a 4S el kelle hasonlítgatnod mert messze jobb mint a 3gs..

remélem segíthettem :)

2012. szept. 15. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
50%

És az s3-at megvásárló emberek nem fuxos gazdagok? Csak úgy mondom, hogy a 4S-nek értelme is van, mert az legalább kihasználja az egyés hardver-OS duót. De egy S3, ami képes akadni...4 maggal az élen..minek?? Az a 4,7" már nem éppen a telefon méret...de az tudja leginkább, aki megveszi 200 000 ft-ért és a 150 000 ft-os iPhone ra mondja hogy gazdag, meg sznob...nem tudom ki az aki drágábban vesz felesleges dolgokat.

Amúgy meg az iPhone menőbb és jobb. Többre viszi vele az ember...külföldön.

2012. szept. 15. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

S3 az iphone 3gs mar tobb mint 3 eves, nincs is ertelme ossze hasonlitani, az iphone ugy altalaban lehet, hogy menobb, de azert egy 3GS egyaltalan nem menobb egy S3nal...


Utolso itt most nem az S3rol meg az iphonokrol van szo, itt az a lenyeg, hogy minden egyes iphonenak magas ara van ( [link] ellentetben a Samsunggal meg az Androiddal ugy altalban...es az megis mennyit szamit, hogy nem hasznalja ki teljesen azt a negy magot, amig ugyanannyi penzert jobban megy, mint az iphone, csak itt tudod ott van az, hogy erre a hardverre 2 ev mulva is meg lehet irni egy optimalisabb rendszert ami kihasznalja, ellentetben az iphoneal, mert ugye a 2 mag az mindig 2 marad es, ha az mar most 95%on szazalokon fut, az S3 meg mondjuk 50en, az iphoneon nem nagyon van mit javitani, az S3al szemben, remelem ertheto voltam...es meg rengeteget tudnek irni, de na, azt hiszem ennyi is eleg lesz.

2012. szept. 15. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
3-as, az utolsó mondatodon hangosan felnevettem. Mióta nézik azt AKÁRHOL, hogy milyen telefonod van? Péniszkompenzálás, vagy micsoda?
2012. szept. 16. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem arról van szó, hogy nézik-e, hanem külföldön olyan szolgáltatás rendszere van az apple-nek, hogy sokan csak álmodni se mernek róla...így értettem, hogy többre lehet vinni, külföldön meg elég sok embernek van apple cucca, és természetesnek veszik, de ha itthon valaki apple-t vesz, akkor már gazdag, csicska nem dolgozott meg, anyuci, apuci pénze...

Am meg aki S3-at vesz, az meg 2 éveb belül lecseréli a telefonját, ahogy az iPhone tulajok nagy százaléka is teszi nem? Tehát legyen inkább 95%-ban kihasználva a rendszer és a hardver, mint 50%-ban. Mert ahogy a frissítések haladnak, úgy nem nagyon lesz kihasználva a hardver 99 %-a. Élő példa erre a Galaxy S. Bírná a 4.0-át,de nem kapta meg hivatalosan (most ne beszéljünk főzőtt romokról, mert egy átlag ember nem ért hozzá), de a 2011-es SE-k majdnem összes tagja meg meg...logika ebben hol van??

2012. szept. 16. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
a kérdés szerintem provokatív, meg kamu, de ha már megjött ennek az eredménye, én is azon vagyok, hogy milyen irónikus, amikor az iPhone 4S fiatalabb tulajokat lefikázzák, mert jaj apuci odadobta neki, addig az S3 fiatal tulajokat(ismerek egy 14 éves lányt, akinek van), azokat senki nem cikizi(pedig neki is apuci dobta oda a pénzt)...és valóban még drágább is, de ezzel szemben nem kompenzál semmit az erősebb hardver, ha egyszerűen nincs semmi, ami kihasználná...:D
2012. szept. 16. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!