Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudom azt beállítani a...

Hogyan tudom azt beállítani a telefonon, hogy egy telefonszámról ne hívjanak, de vissza lehessen állítani? És ezt hol tudom megnézni? Nokia 5230, ill. Samsung Galaxy mini telefonnál.

Figyelt kérdés

2012. szept. 17. 09:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Le kell tölteni a Blacklist nevű programot.
2012. szept. 17. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A Nokiához itt a link: [link]
2012. szept. 17. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszi !
2012. szept. 17. 10:40
 4/7 A kérdező kommentje:
amúgy csak ezzel a progival lehet ezt megcsinálni? letölthető tartalom nélkül nem?
2012. szept. 17. 10:44
 5/7 anonim ***** válasza:
Úgy nem.
2012. szept. 17. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Samsungnál: beállítások -> alkalmazások->hívás->összes hívás->automatikus elutasítás -- ide be tudod írni azt a telefonszámot(kat) ahonnan nem érnek utol. Amikor hívnak az első csörgés után foglalt jelzést hall a hívó. Igaz neked jön egy sms hogy volt egy nem fogadott hívásod....
2012. szept. 19. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi!
2012. szept. 27. 19:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!