Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyiket vegyem meg? Nokia...

Melyiket vegyem meg? Nokia lumia 710 vagy sony xperia sola?

Figyelt kérdés
Ez a két telefon nagyon tetszik de nem tudok dönteni a kettő között.Érdekelne hogy melyik tud többet melyik éri meg jobban az árát.

2012. szept. 17. 19:04
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Ezt csak ők tudják:)

Egyébként Sola. Ez androidos, ami sokkal átláthatóbb, könnyebb kezelni, gyorsabb, lehet bővíteni a memóriáját, és szép képeket csinál(ami szerintem a lányoknál fontos főleg face miatt:D)

A Lumia 710 inkább ilyen üzleti készülék. A Windows Phone egy zárt op. rendszer, számomra nem valami átlátható, és lassabb, mint a Sola.

2012. szept. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Úgy bírom, amikor egy tizenéves csaj kérdezi segítenek neki, elmagyarázzák, hogy mi-micsoda, közbe meg olyan h*lye hogy nem tudja, hogy mi a különbség a WP7 és az Android között. Ha egy tizenéves fiú kérdezei, akkor meg azok a válaszok, hogy minek még ennyi idősen okostelefon?
2012. szept. 18. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Azért ne dőlj be annak, hogy a lassabb processzor miatt lassabb a telefon is dumának. Az Android kevésbé optimalizált rendszer, így hiába van a Sola alatt erősebb hardver, a 710 jóval gyorsabb használat közben. Nem akad meg annyiszor, és stabilabb a WP7, mint az Android. Az Androidnál gyakran előfordult már ismerőseimnél olyan, hogy a telefon úgy lefagyott, hogy csak aksi ki-be segített, felvették a telefont, de az érintőképernyőt vezérlő szoftver lefagyott, így nem tudták letenni, esetleg hamarabb fagyott le és felvenni se tudták, illetve a programoknál is elég gyakran tapasztalható összeomlás. Egyik haveromnál pl. indítottam el egy játékot, és nem csinált semmit, rányomtam megint néhány másodperc múlva akkor meg csak hibaüzenetet kaptam, hogy érzékelte az elsőt is, csak lassan indította, egyszerre 2x nem lehet elindítani, így mind2 indítás összeomlott. A lényeg az, hogy bár az Android többet tud, de azt nem stabilan, így ha nincs szükséged a plusz tudására, akkor inkább a jóval megbízhatóbb 710-et ajánlom a Sola helyett. Hibák persze a 710-nél is biztos előfordulnak, de jóval kevesebb.
2012. szept. 18. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

A procival ne foglalkozz,a Windows Phone jobb sztem mint az instabil android.Mire használnád?Face,Zene,Foto.

Persze az Android csicsásabb,csak szereti a fagyást.

Lumia csempe stílusú,letisztultabb,ami nem biztos hogy tetszik,de van fehérben.

Lumia teszt: http://www.youtube.com/watch?v=fR5UxCtPEVo

Sola(magyart nem találtam)teszt angol: http://www.youtube.com/watch?v=ZyN4Tnlnz3I

2012. szept. 18. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 szupersanyi válasza:
100%
nekem androidom van (se live) és próbáltam már windows phone-t is de sztem is jobb az android.
2012. szept. 18. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Nekem xperia u-m van, és abba ugyan olyan hardver van, mint a sola-ban, és nekem eddig egyszer sem fagyott, úgyhogy én is a sola-ra szavazok, mert az minden tekintetben jobb.
2012. szept. 18. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 *schneider* válasza:

nekem lumiam van es nagyon szuper

az androidra tobb a program, de a windows is dobja lassan kifele az oveit

aza rossz, hogy ha pl skypeolsz, kozben mást nem csinálhatsz, szoval nem fut hatterprogramkent

de egyebkent nagyon egyszeru hasznalni, gyors, soha nem fagy le, gyonyoru kepeket es videot csinal...


lany vagyok es nagyon ajanlom


amugy vehetsz hozza barmilyen hatlapot is, nekem fekete a tela es van hozza rozsaszin meg kek hatlapom

2012. szept. 18. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat de még mindig nem tudok döneni mer valaki a slát valaki a nokiát ajánlja. :/
2012. szept. 18. 19:14
 19/20 anonim ***** válasza:
Vedd a sola-t. Az kétmagos, újabb, valószínüleg lesz rá jelly bean, míg a lumia nem frissíthető wp8-asra, az androidra több alkalmazás van, és szerintem jobb is, szóval szerintem sola.
2012. szept. 20. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Igen, vedd meg a Sola-t.
2012. szept. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!