Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Windows Phone 7.5 vs Android 2.3?

Windows Phone 7.5 vs Android 2.3?

Figyelt kérdés

lumia 710 vs alcatel ot 995...


melyik operációs rendszer a jobb?

ennél az androidnál lehet ingyen frissíteni az aktuális legújabb rendszerre?

melyikkel lehet elérni a legújabb ingyenes frissítéseket?



2012. szept. 19. 16:58
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

vannak jó programok mindkettőhöz. csak androidra kb 4x annyi. azok az alkalmazások, amiket én használok (jegyzettömb, ébresztő, időjárás, 9gag, email fiókok, soundhound, wikipédia, twitter) van alternatíva WP-nél is, csak nem 20, hanem 3. Játékok is vannak rá, csak nem annyi. Ez szintén nem érdekel, mert találok egy jót, azzal ugyis hetekig elvagyok.


androidon mindent meg tudsz változtatni a launcherekkel, wp7-en nemsokmindent. kb háttérkép és csengőhang, meg csempeméret és szín.

2012. szept. 19. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:

Hát én nyugodt szível nem tudom ajánlani az androidot. xd De ha téged nem zavarnak a lefagyogatások, akkor te tudod. Engem zavartak a samsung s2-esemen. Mondjuk ezen meg se lepődtem, haverom s3-asa is le szokott fagyni. Melyik nyújt több élményt? Attól függ mire gondolsz. Mondjuk amikor lefagy az android, akkor amikor használni kellene. Az valóban elég nagy élmény. XD


Nekem egy lumia 800 van. De nincsen vele semmi gondom. Soha le nem fagyot, de meg sem akadt.

A lumia azt hozza egy maggal 1,4 ghz. Amit az android hoz 4 maggal franc tudja hány ghz-vel. XD


Minőségben is nagyon jók a Nokiák. Már ha azt vesszük alapul, hogy a lumia 900-al szöget lehet beverni a fába. XD Sok telefonon van gorilla glass, csak azt nem tudják sokan, hogy üveg és üveg között is van különbség. Xd Az alkalmazás kínálat is folyamatosan bővül. Az meg hogy, pl az androidra van százezer zseblámpa app, az egy dolog. Így nem is csoda, ha sok alkalmazás van rá. Xd A nokiákra kevesebb alkalmazás van, de azok legalább igényesen meg vannak csinálva. Én meguntam az androidal járó f@szságokat, a lefagyásokat. Cseréljünk főzött romra, mert a gyári nem jó xd, meg még sorolhatnám. XD Szóval én inkább a lumiát venném. Ha kijön a lumia 920-as akkor az lesz a következő. :)Ráadásul ha kijön a wp8, akkor úgy tudom, hogy a wp7-en elhagyják a zunet, lehet adattárolóként használni stb. Bár én tudtam ezekkel a feltételekkel is kompromisszumot kötni. De kinek a pap...

2012. szept. 20. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
0%
Ez tévhit hogy az android fagyni szokott! H megfelelő készüléket veszel akkor nem fog lefagyni. Egy Xperia X8 persze hogy egy idő után fagy, de mondjuk egy jó készülék pl.: Xperia S, U, ION, SOLA STB... nagyon ritkán fagy. Nekem Htc One X-em van. Másfél éve vettem, és eddig !!!SZÁMOLTAM!!! 3x fagyott le! Sokan az S2-vel jönnek hogy " A haveromnak S2-je van, mindig fagy bla bla bla..." ennek 75%-a csak úgy rámondja ( kamuzik ). Másrészt, az S2 most már kezd elavult lenni, de még mindig azt mondom, hogy az s2 egy nagyon jó telefon. És nem fura, hogy mindenkinek a haverjának S2-je van? És egyáltalán miért pont az S2? Miért nem mondjuk Xperia Sola? Ennyi erővel én is rámondom, a haveromnak S2-je van és meg van vele elégedve. Persze hogy egy idő után belassul a rendszer ha a belső memóriáját teleteszik appokkal, persz ehogy belassul, de ha mondjuk leszednétek egy appot, kipróbálnátok, ha nagyon tetszik akkor a telón hagyjátok, ha meg nem nagyon kell, akkor játszol vele és miután meguntad letörlöd. Egyből nem lassulna le! Persze, hogy az ablakos telefon "nem fagy le" mikor nincs is olyan app amivel tele lehetne tenni. Kevesen tudják de ami az új nokiákon van op. rendszer, az 60%-ban nem is Windows, hanem a windows által fejlesztett Lumia operációs rendszer. És amit a Windows tud ma, azt a Linux tudta ez előtt két évvel is. ( A linux fejleszti az androidot ). Ja és ameddig az androidot kedved szerint formázhatod, alakíthatod, addig az Ablakossal mit tudsz csinálni? Megváltoztatod a csempék színét? Na és? Ennyi az egész rendszer tudása. Tudom hogy hosszú lett, de megéri elolvasni!!!
2012. szept. 20. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
a one x nem egészen fél éves telefon drágám. hogy van meg neked másél éve?
2012. szept. 20. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
0%
Figyelj Drágám! H nem lennél ennyire hülye, gondolhatnád hogy nem magyarországon vettem, csak amikor itt megjelent rátettem a magyar szoftvert DRÁGÁM!!!
2012. szept. 20. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

:)


2012 február végén mutatták be a HTC One szériát (X,S,V)a mobile world congressen


azt hiszem te is a "haveromnak s2-je van és fagy" tartozol, csak kicsit stílusosabb vagy. viszont butább.

2012. szept. 20. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Akkor kívácsi lennék, hogy a p***ba vettem meg Manchesterben 2011 Július környékén???
2012. szept. 20. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

arra én is :)


de lehet inkább kitalálom a választ. sehogy.

2012. szept. 20. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
A válaszod: Téves!
2012. szept. 20. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

mind ketten tudjuk, hogy nincs másfél éve one x-ed, felesleges a további erőlködés.


12 éves kis pö.csös :D

2012. szept. 20. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!