Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » X10Mini Pro probléma? A többi...

X10Mini Pro probléma? A többi lent

Figyelt kérdés

Nem tudom a gyári romot sem SEUS-al,sem PC C el,sem pedig FLASHTOOLAL vissza tenni...az utóbbi ezt irja ki mindig : [link]

Mi lehet a probléma ??? Kernellel lenne valami ?


2012. szept. 19. 18:10
 1/5 A kérdező kommentje:
Illetve most megnéztem a Bootloaderemet hogy hogy áll és ez fogadott : [link]
2012. szept. 19. 18:20
 2/5 anonim ***** válasza:

[link]


Innen válassz gyári romot.

2012. szept. 19. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Tegnap innen szedtem le a gyári független X10mini pro 2.1A.0.0 romot mert az egyel újabbat nem tudtam leszedni.XRecoveryben visszatudtam tenni Backuppal,de Flashtoolal nem.. Most meg frissiteném az újabb gyárira de ugyan ugy azt irja ki a seus is meg a PCC is mint eddig..a Flashtool is..Rootolni tudtam,de XRecoverit hiába telepitem nem tudtom elinditani abban a telefon... ja ha meg frissiteni akarom Seussal vagy PCC el vagy akár Flashtoolal és utána elinditom akkor a fehér sima sony ericsson felirat után egy Felkiálto jel és egy telefonfekszik elötte kép jön be és ennyi...viszont ha Flashtoolal a loadert feltudom tenni rá akkor rendesen elidnul a gyári rom rajta akkor nincs ez alözö hiba jelenség..de sehogy sem tudom mást pakolni rá vagy a frisseb gyárit... :S valaki ötlet ?
2012. szept. 20. 10:19
 4/5 anonim ***** válasza:

Bootloadert próbáld visszazàrni.


Seria.hu-n van rà leírás...

2012. szept. 20. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Oké.Még egy olyan kérdésem lenne,hogy GINGER DXV21 romban hogy lehet beállitani azt hogy a fizikai billentyüzet mindig világitson akármikor kinyitom..ne csak rosz látási viszonyknál vagy sötétben ...ne legyne ez a fényérzékelö beállitva vagy mi..:S
2012. szept. 20. 21:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!