Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia lumia 710 vagy alcatel...

Nokia lumia 710 vagy alcatel ot-995?

Figyelt kérdés
Telefonvétel előtt vagyok és nem tudok dönteni a két telefon közül. Mindegyik nagyon tetszik igaz a nokia kicsit drágább. Az érdekelne hogy melyik érné meg jobban és melyik tud többet. Előre is köszönöm a válaszokat. :)

2012. szept. 26. 20:03
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%
Alcateles emberkének kívánom hogy ne bánja meg,nem ez az első hogy azt hallom a Sarcatelről hogy fagyásban csúcskategóriát képvisel.Lumiát vegyél,ne is legyen kérdés.
2012. szept. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim válasza:
Minden kínai most már de ez senkit ne zavarjon! Attól még, hogy valami kínai lehet jó! Nekem Alcatel One Touch 995-öm van és teljesen meg vagyok vele elégedve. A legjobb androidos telefonnak hirdették meg. Jó képeket tud csinálni, szép a kijelzője.. nézz utána a t-mobilenál mind a kettő leírásának és amelyik jobban tetszik azt vedd meg vagy kérd! :)
2012. szept. 29. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim válasza:
Szerintem vegyél egy ilyet Alcatelis meg wp7. [link]
2012. okt. 19. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!