Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerinted ciki egy mobilhoz...

Szerinted ciki egy mobilhoz kapott vezetékes headsettet használni utcán sétálva ingben és elegáns nadrágban?

Figyelt kérdés

2012. szept. 27. 19:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen.. :S XD
2012. szept. 27. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
77%
Nekem tök mindegy, hogy ki mit visel, utcán a headsett nekem mindig fura. Olyanok, mintha magukba beszélnének.
2012. szept. 27. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én csak vezetés közbe használom de nem mindig fogadom a hívásokat egyszerűen utálok úgy telefonálni hogy közben vezetek, pedig headsettel csinálom de akkor is. Meg úgy alapból utálom azt, mert ha úgy beszélek van aki nem hall teljesen tisztán meg érthetően meg ugye idegesít hogy hangosabban beszélnek bele a fülembe, mert amikor telefonálok nem nyomom teljesen a fülemhez mert idegesíti a fülemet. Zene hallgatáshoz sem használok fül hallgatót csak fejhallgatót az nekem kényelmesebb. Akár ciki akár nem nekem ez nem nagyon jön be. Egyébként nem tartom cikinek mert ugye sokan használják ezt mert egyszerűbb, nem kell a töltéssel sem szarakodni meg a vezetéknélküli csatlakoztatással sem csak bedugod és ennyi.
2012. szept. 27. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
54%
Én adnék egy párat néhány tökelütöttnek, akik úgy járkálnak az utcán, hogy kihangosítják a szar zenéjüket (mert ha még jó zene lenne...)
2012. okt. 1. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!