Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hány MB-os netre érdemes...

HJucus kérdése:

Hány MB-os netre érdemes előfizetni egy mobilon? Sokat lennék fent a neten, ez biztos! Szeretek mindig online lenni.

Figyelt kérdés
2012. okt. 4. 12:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Én mindig on-line vagyok. 30 megás t-s dominos netem van. Igaz, hogy 2 nap után lassú, de ahhoz hogy gtalkolja, e-mailezzek tökéletesen elég.
2012. okt. 4. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
500 MB-ra. Minden szolgaltatonál havi 2.000 Ft.
2012. okt. 4. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
én is 30 megás netet használom, mert így is bármikor online leszel, csak lassabb lesz egy idő után, ahhoz kell türelem, de nem vészes, én már több mint 1 éve használom, és megszoktam :)
2012. okt. 4. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!!Én Németországban élek és most nézegetem a tarifákat,hogy milyet válasszak..:) Van 2GB-s is meg 300MB-os is..Igazából nem értem miért variálnak vele.Miért nem lehet korlátlanul használni,ha befizetsz x összeget?!Na de mindegy..:)
2012. okt. 4. 13:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!