Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy lehet ilyen embernek...

Hogy lehet ilyen embernek Iphone, Macbook, meg 100000 Ft-os okosteló, ha elvileg ilyen szegénység van?

Figyelt kérdés

2012. okt. 4. 16:45
 1/5 A kérdező kommentje:
"...ilyen sok embernek..."
2012. okt. 4. 16:46
 2/5 Multigod97 ***** válasza:
te szerinted a szegényeknek van? mert nincs mindenkinek, sőt csak nagyon kevés embernek van. vidéken és falukban alig birják fizetni a villanyszámlát, szerinted azoknak van?
2012. okt. 4. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 gabibali válasza:
ezt tőlük kérdezd, nekem sima asztali PC-m van Samsung Galaxy mobillal, amiért megdolgoztam annak idején.
2012. okt. 4. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nekem van egy iPhone 4-em, vettem fél éve 80ért használtan, megdolgoztam érte, ennyi, nem vagyok gazdag, így nincs is más apple cuccom. Gazdagok meg idáig is voltak, és attól, hogy valahol éheznek, azok gazdagok is maradnak, szóval nekik ugyanúgy lesz pénzük ilyesmikre. Ez egy tárgytalan kérdés, amint mondták is, nem azok vesznek macbook-ot, akiknek ételre sincs pénzük.
2012. okt. 4. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is csóró vagyok, de iPhone 4S-em van. Tavaly vettem szolgáltatónál 70ezerért. Nyári munka, jó fizetés, áldoztam rá. Nem menőzésből, hanem kaptam ingyen előtte egy 3G-t egy barátomtól és nekem bevált, mint telefon. Kényelmes, jól használható, ennyi. Semmi más apple cuccom nincs, meg más drága holmim se :) Sőt ez volt az első alkalom, hogy 3000 Ft-nál többet adtam egy mobilért. :)
2012. okt. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!