Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » SE Experia Minivel kapcsolatba...

SE Experia Minivel kapcsolatban válaszolnátok ezekre a kérdésekre?

Figyelt kérdés

Bocsi, ha nagyon alapokat kérdezek, de egyelőre idegen nekem ez a telefon, sőt még okostelefonom se volt soha. Köszi a türelmet előre is!


1, Ahogy feloldom a zárat, tudok jobbra-balra sétálni ugye a képernyőn, mindegyiknél van valami kirakva, pl ilyen zenelejátszó stb, ezek közül amelyikre nincs szükségem, hogyan tudom őket eltüntetni??


2, Van egy olyan szintén ezek között, hogy időjárás előrejelzés, hol tudom beállítani, hogy egyszerre esetleg több várost is mutasson?


3,Amikor sms-t írok olyan a billentyűzet mint a régi telefonokon, nem pedig qwerty, ezt hogyan és hol tudom átállítani?



Egyelőre ezek érdekelnének de biztos lesz még vagy 1000 kérdésem, kérlek ha ismeritek a telefon, válaszoljatok! Köszönöm!


2012. okt. 12. 11:49
 1/8 A kérdező kommentje:
* SE Xperia Mini, bocsánat az elírás(ok)ért!
2012. okt. 12. 11:55
 2/8 A kérdező kommentje:
4, Illetve, ha a névjegyzékbe bemásolta az összes fb-os kapcsolatomat, azokat hogyan tudom eltávolítani?
2012. okt. 12. 12:22
 3/8 anonim válasza:
A yoou tube-on már nézted?Vannak videók a használattal kapcsolatban,sok új dolgot mutatott nekem is pedig már rég megvolt a telóm.Ennyit tudok segíteni csak,bocs.
2012. okt. 12. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

1


Megnyomod hosszan és lesz alul egy kuka.


3


beállítások - nyelv és bevitel

2012. okt. 12. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

1. kérdés: Hosszan rajtatartod az ujjadat a zenelejátszón, majd a megjelenő (alul) kukába behúzod.


2. kérdés: A gyári időjárás widgettel nem lehet ilyesmit.


3.kérdés: a Space (azaz a szóköz) melett egy kicsike szerszámot ábrázoló ikont találsz. Kattints rá. Ezután bejön egy ablak:Válaszd az Álló billentyűzet gombot. Itt pedig a Teljes billentyűzetre kattints. Mostantól jó lesz :) Írj privátot, ha valami problémád van, és nyomj egy felfelé mutató zöld kezet, ha hasznosnak találtad a válaszom. ;) (ui.: Nekem is ilyen telefonom van, tehát valószínűleg ugyan olyan opciók vannak :))

2012. okt. 12. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

4. kérdés lemaradt :)) ( előző vagyok)


Bemész a Kapcsolatok menübe. Jobb oldali gomb( a telefonon). Ekkor előjön egy menü: válaszd a Kapcs. törlése gombot. Válazsd ki, hogy melyik kapcsolatokat akarod kitörölni. Ekkor megkrédezi, hogy véglegesen törlöd-e, és ha biztos vagy a törlésben, akkor felkínálja.

2012. okt. 12. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat! A kezecskék mentek! :)


Utolsó, az ajánlatoddal lehet élni fogok a közeljövőben! :) Köszönöm!

2012. okt. 13. 00:16
 8/8 anonim ***** válasza:
Csak nyugodtan ;))
2012. okt. 13. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!