Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit tegyek ha leejtettem egy...

Mit tegyek ha leejtettem egy Samsung Galaxy S3-mat, és berepedt a kijelzője, működik csak repedt, lehet rá előlapot kapni külön vagy kizárólag csak új kijelző?

Figyelt kérdés
Ma az iskolában ültem a padon (elég alacsony, kb 30 cm magas) és a zsebemben volt a telefon, majd mikor álltam fel az kiesett, és az üveglap rajta megrepedt, de nem is egyszerűen, szinte a fél üveglap repedezett. Érintésre reagál nincs gond sem hálózatban, sem szoftveresen( telefonáltam is vele azóta, és alkalmazásokat is használtam). Ha kell képet is küldök.

2012. okt. 15. 15:12
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
Hát igen ajánlott lett volna biztosítást kötni rá, ha már annyi pénzt kifizettél érte. Viszont érdekes hogy egy ilyen kis ütéstől is eltörött az üveglapod, az én HTC-m betonra esett és semmi baja nem lett. De ha már itt tartunk nekem gyanús ez a csak e-bayen van, viszont ha még meg is szerzed onnan a szervizt mindenképp bele kellene vonni hacsak nem akarsz garanciát is veszíteni mindjárt...A kérdés csak az hogy a szervíz egyáltalán kicserélné-e az általad vásárolt alkatrészre a töröttet. Én először erről érdeklődnék a helyedben.
2012. okt. 16. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:
Igen, noverem is ezt mondra, neki is HTC-je van, igen annak biztos jobb a tores tesztje.. Nos talalnek olyat aki kicsereli, van 1-2 ismerosom akik tudnanak segiteni a csereben, egyedul a beszerzessel van gond, de ha a kijelzo alatta serult is egy picit az sem baj, rosszabb nem lehet mint most egy-ket karcot elviselnek meg..
2012. okt. 16. 20:43
 13/27 anonim válasza:

Na sikerült valamit?

Az én s3-am is tört megpróbálták...nem lehet sérülés nélkül szétválasztani a kijelzőt és a gorilla glass-t.

Te hogy állsz vele?

2012. okt. 29. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:
A Lehel téren 20.000FT-ért kicserélik, beviszed másnapra kész, csak üveget cserélnek..
2012. dec. 9. 23:26
 15/27 anonim válasza:

"A Lehel téren 20.000FT-ért kicserélik, beviszed másnapra kész, csak üveget cserélnek.."

lehetne pontosabban?

Köszi!

2012. dec. 12. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:
az a gond hogy en sem tudom pontosabban...lehet teren valahol ennyit tzdok es az araikat... nen voltam meg ott, most tervezem hogy megyek a napokban, es ha sikerrel jarok, leirom a cimuket.
2012. dec. 13. 09:58
 17/27 anonim válasza:
Hello! Kb 3 hete nekem i berepedt az üvegem, ebay-en berendeltük csak az üveget, kb 14000 Ft volt. A youtube tele van ilyen jellegű videokkal, hogyan kell cserélni csak az üveget. Az üveghez kaptam egy kis javítókészletet is, de nem sok hasznát vettem. Ami kell az egész, kb 1órás művelethez, az egy hajszárító, hogy megolvadjon az üveg alatti ragasztó, egy penge, amivel alányúlsz az üveg alá, majd egy lehetőleg müanyag lapka (én régi bankkártyát használtam) amivel teljesen le lehet pattintani körbe a keret mentén az üveget. Ezután a kijelző letisztítàsa jön, ez a leghosszabb, mert a ragasztó könnyen szétkenődik. Ha ez megvan, rá lehet rakni az új üveget. Nekem tökéletesen sikerült, észre se lehet venni, hogy nem az eredeti üveg van rajta. Remélem ez segített.
2013. márc. 23. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:
ugyanezt tettem én is egy pár hete!:) nekem is tökéletesen sikerült.
2013. márc. 24. 19:50
 19/27 Petikoza válasza:
ha valakinek ilyen gondja van hogy az üveg törött 10000 alatt megoldom neki csak várni kell az alkatrészre egy kicsit...
2013. ápr. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim válasza:
Azóta sikerült kicserélned? Mert nekem másodjára tört be először volt rá biztosításom és 20ért megcsinálták szervízben de biztosítás nélkül 50ért már nagyon nem tetszik:S
2013. ápr. 16. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!