Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit tegyek ha leejtettem egy...

Mit tegyek ha leejtettem egy Samsung Galaxy S3-mat, és berepedt a kijelzője, működik csak repedt, lehet rá előlapot kapni külön vagy kizárólag csak új kijelző?

Figyelt kérdés
Ma az iskolában ültem a padon (elég alacsony, kb 30 cm magas) és a zsebemben volt a telefon, majd mikor álltam fel az kiesett, és az üveglap rajta megrepedt, de nem is egyszerűen, szinte a fél üveglap repedezett. Érintésre reagál nincs gond sem hálózatban, sem szoftveresen( telefonáltam is vele azóta, és alkalmazásokat is használtam). Ha kell képet is küldök.

2012. okt. 15. 15:12
1 2 3
 21/27 Bocijoker válasza:

Sziasztok.

Én is beleestem abba a hibába hogy leejtettem és sajnos kavicsra esett igy a külső üveg megrepedt.

Rendeltem kintről üveget hozzá, de én nem merek neki állni mert félek hogy kárt csinálok a telefonba.

Van aki megtudja csinálni, szépen?

Ilyenkor gondolom a garanciának bucsut mondhatok, hogy ha látják hogy megvan piszkálva? vagy nem veszik észre?

2013. máj. 7. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim válasza:
ezt elég furcsán kellet ejtened a sulipadból hogy igy betörjön
2013. okt. 2. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
Hozd el vagy küld el Mosonmagyaróvárra és eredeti Gorilla Glass üveggel kicserélem 14.000Ft+áfa áron. Az áfa ha nem vagy cég,akkor megoldható.Infó priviben. Galaxy S4 mini érintő is megoldható szintén Gorilla Glass üveggel 18.000Ft+áfa.
2013. nov. 15. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim válasza:

Nekem pedig pont a fordítottja van, a kijelzőm ép, viszont leejtettem már párszor, és nekem a keret van össze vissza nyomódva, nagyon csúnya.

Épphogy csak a kijelző ép, körbe nagyon durván csúnya a keret.

Ennek megoldható a cseréje??

2013. nov. 18. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Van már S3 és S4 nagy üvegem is eredetiből. Ha ilyen probélmátok van, keressetek nyugodtan továbbra is. Mosonmagyaróváron tudom cserélni azonnal. Néha vagyok vidéken is, attól függ mennyi telefont kell javítani. Köszi.
2014. júl. 11. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim válasza:
Apróhirdetés oldalakon már 14e Ft-ért cserélik az üveget.
2014. júl. 16. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim válasza:
Akik E-bayről rendeltek küldenének linken nekem HTC desire 500-ra van fent egy pár és nem tudom mi a különbség pedig van :/
2015. márc. 25. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!