Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit tegyek a memória kártyával...

Mit tegyek a memória kártyával? SÜRGŐS!

Figyelt kérdés

Van egy 8GB-os SD kártyám amit eddig a fényképezőbe használtam ,de úgy döntöttem ,hogy át rakom a telefonomba . Le is szedtem a telefonomról a képeket ,eznéket meg mindent a számítógépre hogy ha majd bele rakom a telómba és rá csatlakoztatom a gépre akkor majd csak áthúzom a mappákba. De a számítógép valamiért csak 1-2 képet enged meg nem enged nagyon sok mindent.. itt vannak a képek is!

[link] <--- mindig ezt írja ki ..újra és újra...

[link] <-- ezeket meg nem engedi kitörölni ,de azt sem engedi ,hogy belerakjak vmit max 1-2 képet. Mit tegyek kérlek segítsetek!!! köszi!


2012. okt. 23. 11:36
 1/1 anonim ***** válasza:
formázd újra hát ha attól jó lesz
2012. okt. 23. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!