Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia U mobil telefon?

Sony Xperia U mobil telefon?

Figyelt kérdés
Véleményeket írjatok róla lécci.Mennyire elég ez a 4Gb-memória ??Filmet lehet nézni rajta??ha lehet hogy??

#xperia;okos;telefon;mobil;android;sony;U
2012. okt. 31. 17:42
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

A filmnézés tökéletes szerintem.


a 4GB memória valójában csak 2,6GB!!!!

2012. okt. 31. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

"a 4GB memória valójában csak 2,6GB.."


ezt nem tudom honnan szedted, de nem igaz!

2012. okt. 31. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 sZeReNcS ***** válasza:
Az U-t helyett sokan ajánlják inkább a Sola-t , ne hallgass rájuk, a Sola érezhetően több pénzért sem kínál többet mint az U. Az U-ban 8GB flashmemória van, és abból tuti ,hogy feltudsz használni minimum 4-et, de sok helyen olvastam már az 5.5GB-ot is! :) Amit a telefon "elvesz" azt is használod mondjuk internetezéskor, beállításaid lementésekor stb. Nekem a régi telefonomba 2GB memória volt és azt sem használtam ki... :)
2012. okt. 31. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Első vagyok: Képzeld el ilyen telefonom volt 2 hónapig épp azért mert a 4gb csak 2,6 gb. úgyhogy nem beszélek hülyeséget, de vegyél egyet, ha nem hiszed....
2012. okt. 31. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
akkor te neked rossz telefonod volt..mindenki akit eddig megkérdeztem (és akinek van is) azt mondta hogy 4gb+1.5gb van benne..és személyes tapasztalatom is van..ja és venni is fogok 1et mert ilyet akarok karácsonyra.
2012. okt. 31. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
hát nem tudom most mi van ezzel de nem szeretnék úgy járni hogy nem fér rá semmi...hasonló telefon bővithető memóriával??
2012. okt. 31. 23:05
 7/19 A kérdező kommentje:
10-20 zene lenne rajta meg néha 1-2 film pár kép + játékok... erre elég lenne??
2012. okt. 31. 23:06
 8/19 bamboochatheone ***** válasza:
Bőven.
2012. nov. 1. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Most is az U-ról írok. Enyém Tmobileos, 4GB belső memóriája van, ami teljes egészében felhasználható. Van még 1,5 GB telefonmemória, ami szintén felhasználható. Van ingyen dropbox tárhely, 2,5 GB szintén felhasználható. Bőven elférek, nincs szerintem ár érték arányban jobb telefon, ICSre frissítve még jobb. 3 hónapja használom nagyon jó telefon. Ha kérdésed van írj.
2012. nov. 1. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 sZeReNcS ***** válasza:

'Harmadik vagyok és üzenem az elsőnek'; Nem mindegy ,hogy a hülye okoskodik vagy az okos hülyéskedik. :) ;;

100%ban biztos vagyok benne ,hogy 4GB a minimum! Ha ennyit nem tudtál felhasználni, akkor sajnálom, miért veszel olyan telefont amihez nem értesz. :)

2012. nov. 1. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!