Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont ajánlanátok...

Milyen telefont ajánlanátok egy fiatal nőnek?

Figyelt kérdés

Keresgélek már egy ideje, de nem igazán találok olyat, ami úgy igazán tetszene. Amit biztosan tudok, hogy qwerty-s telefont szeretnék. Mivel nőből vagyok, nekem az is számít, hogy szép legyen a készülék, esetleg több színben lehessen kapni. Nem tudom, hogy a mai okostelefonoknál ez mennyire lehetséges, de a régebbi telefonokra lehetett különböző témákat is tenni, ezt a megoldást is szerettem anno. Fontos még számomra, hogy jó legyen a zenelejátszó is mert rengeteget hallgatok zenét telefonon. Ezek alapján tudnátok nekem ajánlani valamilyen nőiesebb telefont a most oly' népszerű tapitepsi mobilfelhozatalból? :)


Köszönöm!


2012. nov. 1. 12:02
 1/5 adikahm3 válasza:

nokia c3 :)

még ma is csomót látni belőle. csomó téma van hozzá.

sok szinben kapható. tipikus női telefon. zenelejátszó jó, jack dugós.

ajánlani tudom :D

és olcsó is.

2012. nov. 1. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha esetleg kis mobilok is érdekelnek, én javasolnám neked a Sony Ericsson Xperia Mini Pro-t. Fehérben szépen mutat női kezekben, vannak hozzá színes hátlapok (azt hiszem külön lehet csak kapni), rendelkezik fizikai qwerty klaviatúrával, és nagyon jól szól.
2012. nov. 1. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ajánlom neked a sony ericsson xperia mini pro-t fehér színben (nőies kis tenyér telefon,sok színben kapható hozzá hátlap is): [link]
2012. nov. 1. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Xperia mini pro, vagy xperia pro.

Mind a kettő qwerty-vel rendelkezik, és lehet őket fehérben kapni, és nincs jobb qwertys telefon ezeknél.

2012. nov. 1. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az Xperia Mini pro nagyon jó választás, mert androidos, erős hardver-és szoftver(mármint magához képest :) ) van benne, qwerty billentyűzetes, és hátlapokat lehet rá venni, vagy akár saját magad díszítheted. A Témázásról anyit, hogy lehet, de nem az, mint a régi telefonokon. Tehát például az ikonok körberajzolása nem olyan színű lesz, mint amilyenre beállítod, hanem mondjk egy üzenetváltás fog olya színű lenni. Bocsi, ha helyesírási hinák vannak benne. Ha valami nem érthető, de érdekel, írj privátot nyugodtan.(Egyébként nekem is ilyen telefonom van, csak nem qwerty-s)
2012. nov. 2. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!