Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a véleményetek a Nokia...

Mi a véleményetek a Nokia Lumiáról?

Figyelt kérdés
fontolgatom, hogy vennék egyet, attól félek nem-e túl törékeny:) Kérlek mondjatok vélményeket, bármelyik modelről legyen szó:) Mik a tapasztalataitok, ajánljátok-e?:) 16L

2012. nov. 4. 18:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%
Nekem eleve az operációs rendszer miatt nem kellene :)
2012. nov. 4. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
nokia lumia800 és a 900 az amit érdemes venne az előző szériákat nem fejlesztették ki annyira és nem teljesen megbízható :)
2012. nov. 4. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

710, 800, 900---ezeket vedd. 610 nem megbízható.

Ha már használni fogod, csak akkor érted meg, hogy milyen gyors és gördülékeny.

2012. nov. 4. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:) Első válaszoló, mi a problémád az operációs rendszerrel?:) Mit gondoltok ki bír majd pár esést, mert nagyon aggaszt, hogy törékeny:)
2012. nov. 4. 19:20
 5/11 anonim ***** válasza:

Ha Nokia Lumiát veszel, mindenképpen az utolsó háromból válassz, ami kijött. A legelső elég instabil, ahogy a többiek is mondták. A rendszerrel az a probléma, hogy windowsalapú, tehát teljesen leegyszerűsített és kissé jellemtelen, nehéz kiismerni. A barátnőmnek van már vagy fél éve és még most sem tudom használni neki, annyira... üresnek tűnik. De maga a telefon nagyon stabil, igazán impozáns és remek.

Viszont ha ténylegesen jót szeretnél, én a Sony-t ajánlanám. Biztos, gyors és fiatalos. Főleg az Xperia U. Az pont ennek a korosztálynak való. :)

2012. nov. 4. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 610-es Lumia van, semmi baj nincs vele. 710-est nehéz találni, alig van az országban, a 800 és 900 pedig baromi drága és annyival nem tud többet, mint amennyivel többe kerül. Nagyon gyors szerkezet, de inkább üzleti kategória, mint fiataloknak szánt könnyen testreszabható készülék. Nem lehet csak úgy témákat töltögetni, cserélgetni, eléggé puritán a menüje, egyszerű, mint egy bot. Ellenben a kamerája kiváló, nagyon gyors, semmire sem kell várni, nem szaggat semmi. Rengeteg rá a frissítés, baromi jó játékok vannak rá. Minden okostelefon törékeny, ez alap tulajdonságuk, ez alól egyik sem kivétel. A 710-es lehet, hogy egyesek szerint stabilabb, de borzasztó anyagokból készült, újrahasznosított ratyi műanyag, a tapintása sem kellemes. Egy védőtok mindenképp kell neki. Szvsz kiváló telefon, de nem fiataloknak. Ha fiatalabb lennék, én is Sonyt vennék, könnyen tanul és fiatalosabb.
2012. nov. 4. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2012. nov. 4. 19:45
 8/11 anonim ***** válasza:

Lumia 710 fehérben,nőcis színű csempével szerintem nagyon csajos.Nokia relatív kevésbé törékeny,mint mondjuk egy Samsung,persze én még nem reptettem meg,csak fogásra minőségibb anyaghasználat,összeszerelés.Hát NOKIA.

Legstrapabíróbb telók mindig a Nokiák voltak.

Windows Phone:nem fog akadozni,fagyni,igazi operációs rendszer.Zártsága hasonló az iPhone-hoz,de meg lehet szokni.7.8-al remélhetőleg ezen enyhítenek.Én imádom,7 hónapja van meg,marketje egyre jobb,gyakorlatilag már mindent megtalálsz amire szükséged lehet.Az hogy tetszik e a metro avagy csempe stílus,az ízlés kérdése.Sokkal stabilabb mint az Android,és szerintem ugyanúgy belakható.130.000 alkalmazás szerintem elég,nem az alkalmazások száma a lényeg,hanem a hasznos alkalmazások száma.

2012. nov. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Saját válaszomat visszaolvasva:ha nokiát,ha sonyt választasz,egy okostelefont se okos dolog megreptetni a betonon,azért úgy használd.:)
2012. nov. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

A törékenységével kapcsolatban a 900-asról itt egy videó : [link]

És különben az első komentelő is csak azért szólta le a Nokiát mert egy sötét , nekem is van egy ismerősöm aki leszólta megkérdeztem hogy mi a baja vele , és csak annyi hogy hallotta Miki-től aki Derp-től aki az apjától aki a szomszédtól ................. és így tovább . ÉS csak annyi a baj vele szerintem hogy ingyen nem lehet a fizetős alkalmazásokat letőlteni mind az IOS-nál az installous-al .

2012. nov. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!