Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Igo-ból melyiket ajánljátok?

Igo-ból melyiket ajánljátok?

Figyelt kérdés

adott egy Sony Xperia U és egy p.

Melyikre melyik iGo-t ajánljátok?



2012. nov. 17. 16:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Inkább Sygic! Én is azt használom... nem kicsit jó! :D
2012. nov. 17. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem Xperia S-en IGO Primo 9.6.7.235654 2012. maj 16. megy, és királyos.

Nálam a sygic sokat fagyott, de nyilván nálam volt a hiba.

2012. nov. 17. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én konkrétan semelyiket , nekem nem jött be. NDrive szerintem sokkal jobb. Sygicet is próbáltam, az meg szebb. Most Waze van, ha nem lenne halk a navigáció része, nekem ez lenne a legjobb. Ráadásul ez utóbbi ingyenesen tölthető le, egy alap korlátlan nettel remek választás, elkerüli a dugókat.
2012. nov. 18. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem a waze-val személy szerint az a gondom, hogy Magyarországon nem túl népszerű, így a térkép sem az igazi. Ráadásul nem offline, és nálunk legtöbbször az az elsődleges, hogy ne használjon mobilnetet. Bár nagyon jó kezdeményezésnek tartom!!! És remélem egyre elterjedtebb lesz.
2012. nov. 18. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Azz Ndrive azz oflinee?
2012. nov. 18. 23:25
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen, az NDrive offline is működik. Nekem az vált be legjobban. Bár most már nettel használom, h gyorsabban találjon jelet.
2012. nov. 19. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!