Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » SOS, melyik típust válasszam?...

SOS, melyik típust válasszam? Ti melyikre szavaznátok? Megérnek 500 ft-ot? Sűrgős lenne!?

Figyelt kérdés

Nem értek a telefonokhoz, jelenleg egy ősrégi nokiám van, csak telefonálásra és sms-re használom. Most új céges telefonok közül lehet választanom, csupán 500 ft-ért, de fogalnmam sincs, hogy melyiket válasszam. 3 db-ot vehetek, egyik a (11éves) fiamé lenne, neki most egy nokia c02-05-ös van. Ezt azért írtam, mert lehet, hogy az alábbi listában van jobb is. Tehát az egyik az övé lenne, a másik az enyém, egy meg tartalék. Nekem ami igényem lenne az egy navigáció, azt nem tudom, hogy ezek tudják-e, ha igen, akkor ingyenes-e egyáltalán? Előre is köszönöm!

-Samsung galaxy y

-Samsung S 5610

-Samsung star3

-Telenor One Touch C

-Huawei Ascend Y


2012. nov. 18. 15:02
 1/2 anonim válasza:

ezek mind jók, szerintem a huaweit válaszd, az elég megbízható

Navigációs rendszert tudsz rátenni gépről is, pl. Igo my way

2012. nov. 18. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ezek közül a Huawei, messze a legjobb a többi között.
2012. nov. 18. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!