Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia lumia 920 vagy Samsung...

Nokia lumia 920 vagy Samsung Galaxy S3 vagy Apple Iphone 5?

Figyelt kérdés
2012. nov. 18. 22:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Nokiát venném.
2012. nov. 18. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
35%

Egy kis olvasnivaló:


1. cikk: [link]


2. cikk:

[link]


SZERÉNY VÉLEMÉNYEM SZERINT (emiatt ne minuszoljatok) a Lumia 920 leveri az iPhone 5-öt, meg az SGS 3-at is! Tehát Lumia 920! Két éves magyar garanciával 180 ezerért megéri! Bár még így is kicsit túlárazott, de ez van... Én jövőre megveszem! :D

2012. nov. 18. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szvsz Lumia a 3 közül.De ha nem kell olyan nagy teló, akkor a 820-at is megveheted majd olcsóbban, mert ugyanaz a hardver.
2012. nov. 18. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
77%

Nekem most egy SGS 3 van hétköznapi használatban és teljesen elégedett vagyok vele. A három közül ez a legolcsóbb most azt hiszem, és nincs vele gond. Akksiidőben a három közül ez magasan a legjobb, a válasz alján ott lesz a link a teszttel.


A Lumia 920 zseniális telefon, kis túlzással élve törhetetlen, és gyönyörű a hardver. Van egy Lumia 800-am, külsőre a méretektől eltekintve nem sokban különböznek. Viszont a szoftvere vadonatúj, kevés rá a szoftver, nem lehet tudni, mennyire fog felpörögni a dolog, a WP7-nél elég szegényes a kínálat.


Az iPhone 5 vásárlását tartom jelenlegi tapasztalataim alapján a legkevésbé ésszerűnek, nem nyújt semmivel sem többet mint a fent említett kettő, esetleg a készülék lehet érdekes, tényleg nagyon minőségi és megbízható minőség többnyire. Hatalmas AppStore választék, és garantáltan sokáig lesz támogatva a gyártó által.

Remélem sikerült valami újat mondani, ha további kérdésed lenne, csak szólj.


És itt az akksitesztről egy poszt: [link]

2012. nov. 19. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a Nokiát vegyed , az Iphone egy túlárazott gagyi korlátolt valami . 100 000 FT-al drágább a Nokiánál és az árából lehetne venni egy Galaxi s3-at és egy Nokiát is . Kamerája kétségkívül a Nokiának a legjobb , éjjeli fotózásban is nagyon jó , teljesen akadás mentes és nem törékeny .
2012. dec. 15. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem mintha a WP8 nem lenne annyira korlátolt, vagy minőségibb anyag lenne a festett műanyag a Lumia esetén, a szálcsiszolt alumíniumnál, de az ára az tényleg magasabb az iPhone-nak.
2012. dec. 15. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!