Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » ZTE Grand X Intel procija...

ZTE Grand X Intel procija későbbiekben mennyire lesz kompaktibilis?

Figyelt kérdés
A teló processzorára későbbiekben mennyire valószínű hogy az alkalmazások, játékok, stb teljesen optimalizálva legyenek? Úgytudom vannak olyan szoftverek(gta3..) amik még nem futnak rajta.

2012. nov. 18. 23:44
 1/6 anonim válasza:

Én a helyedben mellőzném azt a telefont. Az Intel első próbálkozása mobilfronton mostanában, az első próbálkozások pedig többnyire nem túl szerencsések.

Tudom, hogy csábító az órajel, de egyáltalán nem az az egyetlen tényező ami számít. Fontos még az architektúra, és a gyártástechnológia is például, ezekben meg elmarad.

Keress egy elterjedtebb cpu-val szereltet, pl. Nvidia Tegra, Qualcomm Snapdragon.

2012. nov. 18. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem épp a legelső, de még csak nem is a második Inteles teló a piacon, max nem tudsz róla, vagy csak ezt az egyet ismered közülük/vagy hallottál róla...


Ettől függetlenül.Az appok cirka 70+ %-ával már most is kompatibilis, leginkább a játékoknál lehet még inkompatibilitási problem.Azt meg gyorsan megoldják, vagy az XDA-n meg fogják oldani.

De ha annyira tartasz az Inteles Grand X-től, akkor vedd meg a Tegra 2-es chipsettel szereltet...igaz az sz*rabb, de legalább abszolút nem kell félni a kompatibilitástól.Már ami a chipsetet illeti, természetesen...

2012. nov. 19. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

[link]


Itt vannak az Inteles telók listázva...Nem kell aggódni, fel fog futni az Inteles hardverrel szerelt teló is, kell egy kis idő, amíg optimalizálják rá az appokat, de nem lesz vészes, és egyáltalán nem mondanám azt, hogy csak emiatt nem érdemes beruházni rá.

2012. nov. 19. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

2.-nak: Természetesen én sem úgy gondoltam, hogy az első telefon ami ezt a procit tartalmazza, sokkal inkább az első új generáció. És nem rosszindulatból írtam, hogy érdemes elkerülni. Szerintem nem éremes felesleges kockázatot vállalni, ki tudja, mik a tervei ezzel a modellel a ZTE-nek.

Olyan időket élünk, mikor egy gyártó csak úgy simán félbehagyhatja egy telefon támogatását, "mert az bonyolult". A tegrással kisebb a kockázat.

2012. nov. 19. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egyéként a modern combat 3-at 1 hete már kompatibilis a készülékkel meg a NOva 3 is
2012. nov. 19. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Kérdező:


[link]


Ebben lesz válasz egy csomó kérdésedre.

2012. nov. 20. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!