Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy oldjam meg ezeket a...

Kisvuk29 kérdése:

Hogy oldjam meg ezeket a problémákat?

Figyelt kérdés

Romot készítek az Xperia mini promra (SK17i) és van pár hiányosságom.

-Hogy tehetek bele az ICS helyett JB Lockscreen-t?Tehát legyen kipontozott és Google logo legyen felül.

-A Widgetek odébbmenjenek egy másik hatására.

-Valahogy szeretnék ilyen paranoid settingset meg AOKP rom controlt bele tenni.(Ehhez milyen jogot kell megváltoztatni?)Csak a külcsíny érdekelne.PL beállítások kinézete,Nav bar,Status bar és lockscreen.Teljesítmény nem izgat.Nekem tökéletes az 1Ghz.

Zárt bl.

Csináltam már romot,de ezt szeretném komolyan megcsinálni,hogy legyek valaki az android világában.



2012. nov. 24. 22:05
 1/2 Beviz Elek ***** válasza:

Láttam párszor már kiemelted a kérdést. Itt nem járnak olyanok akik értenek ehhez, de esetleg XDA-n, vagy se-portálon Lasy? Láttam pár írását és nagyon penge...


Én próbálok felkapaszkodni, de custom romot is csak telepíteni tudok, csinálni nem (persze telepíteni is csak leírással...)

2012. dec. 12. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Lasy-ból nem bírom kiszedni ezt a titkot.

XDA:Az angolomat még csak egy Junior nyelvvizsga mutatja. :P

Próbáltam kamarusht is (elismert magyar rom főző),de alig van fenn google talkon.

Ezért próbálkozom itt.Amúgy romom is van már,de ezek hiányoznak. :(

2012. dec. 12. 15:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!